Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Grundig R35a ożywić

Grundig R35a ożywić 8 miesiąc 3 tygodni ago #7208

• Sevenfifty
  • Sevenfifty Avatar
  • Nowicjusz
  • Oklaski: 0
Witam wszystkich ratujących i użytkujących sprzęt z epoki.Witam się tu gdyż nie zauważyłem miejsca do powitania.Przepraszam z góry za wszelkie wtopy odnośnie forum ,gdyż to moje drugie w życiu.Do tej pory tylko motóry.Kupiłem tytułowy amplituner z rzekomo padniętą jedną stroną nagłośnienia.Po rozpakowaniu zero reakcji (brak podświetlenia ,żadna dioda nie świeci.Przejrzałem środek -sprzet ustawiony na 220v,transformator przekazuje prąd dalej ,zaś spalone 2 bezpieczniki (później wrzucę zdjęcie)Po podłączeniu żarówek w miejsce bezpiecznikow ,ożyło podświetlenie ,ale zaraz spaliła się dioda.W miejsce drugiego bezp. żarówka wywołała dym z rezystora.Pokażę to na zdjęciach znawcom bo jestem laikiem i niewiem ,czy ów bezp. są od przedwzmacniacza czy....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Grundig R35a ożywić 8 miesiąc 3 tygodni ago #7209

• Laslo
  • Laslo Avatar
  • Platynowy Ekspert
  • Otrzymane podziękowania: 18
  • Oklaski: 5
Witaj
Pisząc krótko i zwięźle masz tam Panie niezły bałagan - w tym amplitunerze. Bez schematu, wiedzy i doświadczenia możesz narobić więcej szkód więc....? Raczej na odległość nikt nie wskaże usterki :unsure:

Grundig R35a ożywić 8 miesiąc 3 tygodni ago #7214

• chrzan49
  • chrzan49 Avatar
  • Platynowy Ekspert
  • Otrzymane podziękowania: 10
  • Oklaski: 9
Witam.,Mogę zrobić.Sprzęt gra wybitnie i wart grzechu ale b.trudny w naprawach.Pisz na priv Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pozdrawiam Tomasz
PS Mieszkamw Zgierzu

Ostatnio dodane Katalogi

Popularni użytkownicy

Najpopularniejsze Profile Odsłon
piootr 440
chrzan49 230
mareks 96
Patrick 95
damian 77
Laslo 74
Pumcat 67
elektrospiro 39
zbychu 39