Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Grundig R35a ożywić

Grundig R35a ożywić 5 miesiąc 4 tygodni temu #7208

• Sevenfifty
  • Sevenfifty Avatar
  • Nowicjusz
  • Oklaski: 0
Witam wszystkich ratujących i użytkujących sprzęt z epoki.Witam się tu gdyż nie zauważyłem miejsca do powitania.Przepraszam z góry za wszelkie wtopy odnośnie forum ,gdyż to moje drugie w życiu.Do tej pory tylko motóry.Kupiłem tytułowy amplituner z rzekomo padniętą jedną stroną nagłośnienia.Po rozpakowaniu zero reakcji (brak podświetlenia ,żadna dioda nie świeci.Przejrzałem środek -sprzet ustawiony na 220v,transformator przekazuje prąd dalej ,zaś spalone 2 bezpieczniki (później wrzucę zdjęcie)Po podłączeniu żarówek w miejsce bezpiecznikow ,ożyło podświetlenie ,ale zaraz spaliła się dioda.W miejsce drugiego bezp. żarówka wywołała dym z rezystora.Pokażę to na zdjęciach znawcom bo jestem laikiem i niewiem ,czy ów bezp. są od przedwzmacniacza czy....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Grundig R35a ożywić 5 miesiąc 4 tygodni temu #7209

• Laslo
  • Laslo Avatar
  • Platynowy Ekspert
  • Otrzymane podziękowania: 17
  • Oklaski: 5
Witaj
Pisząc krótko i zwięźle masz tam Panie niezły bałagan - w tym amplitunerze. Bez schematu, wiedzy i doświadczenia możesz narobić więcej szkód więc....? Raczej na odległość nikt nie wskaże usterki :unsure:

Grundig R35a ożywić 5 miesiąc 3 tygodni temu #7214

• chrzan49
  • chrzan49 Avatar
  • Platynowy Ekspert
  • Otrzymane podziękowania: 10
  • Oklaski: 9
Witam.,Mogę zrobić.Sprzęt gra wybitnie i wart grzechu ale b.trudny w naprawach.Pisz na priv Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pozdrawiam Tomasz
PS Mieszkamw Zgierzu

Popularni użytkownicy

• Brak postów do publikacji.