Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Furutech

Furutech 7 lata 1 miesiąc ago #7226

  • chrzan49
  • chrzan49 Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Posty: 654
  • Otrzymane podziękowania: 21
  • Oklaski: 10
Wielu z Was spotka się ofertą tej firmy. To gigantyczna sciema za kiolosalne pieniądze.Nie kupować chya ze swędzi was portfel.Wszystkie te cuda dla zlotyc uszu pownno karać sie kastracją.Sprzedajacych oczywiscie i to publicznie!!
Za to polecam zlacza szwajcarskiej(nie chińskiej) f-my Neutrik.Nie są tanie ale b.dobre jakosciowo.Osobiście uzywam kabli z lat 70-ych skupionych na All albo wyciągietych z elektrosmieci.Jakość nieporównywalna do obecnych.Zwlaszcza sieciówki.Miekkie z dobrymi żylami a nie twarde plastyczane gie.Gmiazda bakelitowe nie do zabicia a do obecnych nie można dobrze przylotowac bo slabo łapie cyna a plastik sie roztapia.Ech co za czasy tandety wszeobecnej.O cynie bezołowiowej nie wspominam.Porażka!
Tomasz
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Furutech 7 lata 1 miesiąc ago #7228

  • Laslo
  • Laslo Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Posty: 845
  • Otrzymane podziękowania: 32
  • Oklaski: 10
Niestety prawda, na szczęście mam zapas porządnej cyny, pasty i kalafonii z lat 70tych po Tacie :)
Niedawno, z ciekawości, zmierzyłem zwykłym miernikiem opór swoich tzw. interkonektów. O dziwo metr takiego kabelka może mieć nawet kilkanaście ohmów :blink:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Furutech 7 lata 1 miesiąc ago #7235

  • chrzan49
  • chrzan49 Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Posty: 654
  • Otrzymane podziękowania: 21
  • Oklaski: 10
Łukaszu,zwykłym miernikiem nie zmierzysz bo za mało dokładny.Chińskie lapki potrafia do kabli dać zyły z drucikow stalowych ale miękkich czaami pomiedziowanych dla niepoznaki.Na to ładna guma i sprzedaje się frajerom.Stare przewody miały pelen ekran i porzadną zyłę gorąca.A teraz 2 wloski.
Tomasz
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ostatnio dodane Katalogi

Popularni użytkownicy

Najpopularniejsze Profile Odsłon
piootr 565
chrzan49 316
Laslo 105
Patrick 100
mareks 99
damian 79
Pumcat 70
elektrospiro 45
Marek-41 41
zbychu 40
Sonix 39
WoleMerce 38
chuck4 32
zaffff 27
marek_c4 27
yellow1 21
ogr30 21
piotr_3miasto 19
DARUTOM 19
Excalibue 15
  • Brak postów do publikacji.