Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Pomoc w doborze wzmacniacza

Pomoc w doborze wzmacniacza 6 lata 3 miesiąc ago #7637

  • grzegorz44
  • grzegorz44 Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Posty: 111
  • Oklaski: 0
No tak. W zupełności masz rację. Dzięki za tak szczegółowe informacje. :)
Grzegorz
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pomoc w doborze wzmacniacza 6 lata 3 miesiąc ago #7638

  • DARUTOM
  • DARUTOM Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 80
  • Oklaski: 0
Albo ja jestem głupi albo temu facetowi chodzi o dźwięk wyłącznie z gramofonu jeżeli tak to się zgodzę tylko pozostanie nowy temat bo zmontować dobry system na gramofonie nie taka prosta sztuka. Zakładam ze ten Pan tak się brzydzi cyfrowka ze nie powinien nawet słuchać radia gdyż stacje w większości pracują na materiale cyfrowym. Jednakże upierając się przy czasach kamienia łupanego nie zauważył postępu w tej dziedzinie. Dzisiejsze dobre przetworniki dac. Bez problemu kasują systemy analogowe niskiej jakości. Niskiej to powiedzmy do 10 tys za używane bo za te pieniądze nie poskładałeś nic szalonego. Proszę Pana gdyby nie postęp to silnik diesla 30 lat temu z pojemności 1900 miał 75 koni a dzisiaj maja ok 200 Pomijam sprawy wytrzymałości i awarii bo czynniki takie jak paliwo i celowe działania jednak postępu to Pan nie zatrzyma. Osobiście wole 200 km pod maska a Wy odpowiedzcie sobie sami.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pomoc w doborze wzmacniacza 6 lata 3 miesiąc ago #7639

  • chrzan49
  • chrzan49 Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Posty: 654
  • Otrzymane podziękowania: 21
  • Oklaski: 10
Kolego Darutom.Niestety "postęp" pozwala obecnie każdemu matołowi bredzić ile możliwe..
Sorry Koledzy ale już nie wytrzymałem..
Tomasz
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): grzegorz44

Pomoc w doborze wzmacniacza 6 lata 3 miesiąc ago #7641

  • DARUTOM
  • DARUTOM Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 80
  • Oklaski: 0
chrzan49 napisał:
Kolego Darutom.Niestety "postęp" pozwala obecnie każdemu matołowi bredzić ile możliwe..
Sorry Koledzy ale już nie wytrzymałem..
Tomasz
. Brak argumentów do dyskusji a w tym przypadku wiedzy kończy się obrażaniem innych pokazales tylko jakiś jesteś mały.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pomoc w doborze wzmacniacza 6 lata 3 miesiąc ago #7642

  • Laslo
  • Laslo Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Posty: 845
  • Otrzymane podziękowania: 32
  • Oklaski: 10
chrzan49 napisał:
Kolego Darutom.Niestety "postęp" pozwala obecnie każdemu matołowi bredzić ile możliwe..
Sorry Koledzy ale już nie wytrzymałem..
Tomasz
Pozostaje tylko ignorować takie przypadki ;) nie ma co próbować grać w szachy z gołębiem....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pomoc w doborze wzmacniacza 6 lata 3 miesiąc ago #7643

  • DARUTOM
  • DARUTOM Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 80
  • Oklaski: 0
Nie musisz nikogo przepraszać Tacy ludzie są potrzebni aby innych podnosić na duchu. Kiedyś mówili ze hańbi o 19 opowiada pan Kobuszewski ja myśle ze masz większy potencjał i bez ograniczeń.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pomoc w doborze wzmacniacza 6 lata 3 miesiąc ago #7644

  • grzegorz44
  • grzegorz44 Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Posty: 111
  • Oklaski: 0
Myślę, że zakończymy temat, bo robi się już nie fajnie. :( Wzajemne obrażanie i dokuczanie, nie ma sensu.
Z tego wszystkiego jest dwie możliwości ; Albo jedziemy wszyscy na odsłuch do Gniezna, albo zostaje telefunken...
Grzegorz
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pomoc w doborze wzmacniacza 6 lata 3 miesiąc ago #7645

  • DARUTOM
  • DARUTOM Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 80
  • Oklaski: 0
grzegorz44 napisał:
Myślę, że zakończymy temat, bo robi się już nie fajnie. :( Wzajemne obrażanie i dokuczanie, nie ma sensu.
Z tego wszystkiego jest dwie możliwości ; Albo jedziemy wszyscy na odsłuch do Gniezna, albo zostaje telefunken...
. Czyli telefunken bo to łatwiej niż zderzyć się z rzeczywistością a w niewiedzy umiera się łatwiej Na pewno w miejscach zamieszkania są salony audio gdzie można na własnej skórze przekonać się kto ma racje. Jak macie do mnie daleko to możecie sami dokonać racjonalnego wybory. Zabierzcie ze sobą z 3 płyty nagrane według Was złe i tyle samo dobrze nagranych. Porównanie robi się na materiale dobrze osłuchanym i najlepiej żeby minęło kilka godzin a nie dni. Odsłuch powinien być odpowiednio długi gdyż ucho musi przyzwyczaić się do nowych warunków. Myśle ze ta wiedza będzie coś warta bi lepsza każda wiedza niż umieranie w nieświadomości
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pomoc w doborze wzmacniacza 6 lata 3 miesiąc ago #7646

  • grzegorz44
  • grzegorz44 Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Posty: 111
  • Oklaski: 0
Widzisz, dalej widać, że nie czytasz dokładnie co napisałem. Pisałem już o salonach odsłuchaniowych w moim rejonie....
Grzegorz
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pomoc w doborze wzmacniacza 6 lata 3 miesiąc ago #7647

  • DARUTOM
  • DARUTOM Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 80
  • Oklaski: 0
Bardzo mi przykro ale gdzieś trzeba pozyskać wiedzę żeby wyrobić sobie zdanie bardzo wiele osób skarży się ze po czytaniu głupot na forum podjęli zła decyzje. Pisałem wcześniej ze osłuchani audiofile omijają fora a już na pewno ominą wątki o sabie i telefunkenia. Dla nich to jest temat typu wyższość wartburga nad polonezem czy fiatem 125 Oni już siedzą w limuzynach i ewentualnie będą porównywać smaki między mercedesem a BMW. Takie życie. Celowo uprościłem żeby dotarło do niektórych. Tu nie chodzi o jednorazowy zakup,bo 1500 zł nie majątek i można sobie to kupić dla zabawy. Gorzej ze nie mając porównania sam nie wiesz dokąd zmierzasz anysle ze każdy chce znać choć w przybliżeniu cel podróży. Zwróć uwagę ze nigdy nie próbuje wskazywać konkretnego wyboru a raczej cały czas wskazuje ze ta aluminiowa stylistyka je kryje elektroniki na wyższym poziomie. Dopiero w połowie lat 79 niektóre firmy w USA podjęły konstruowanie mocnych solidnie zaprojektowanych wzmacniaczy. Zaczęli zauważać ze trzeba stosować skróty sygnału likwidowanie połączeń miękkich czyli pajęczyn przewodów bo zauważyli ze to przekłada się na jakość sygnału wszelkie filtry i korekcje zaczęły znikać bo to wpływa na obniżenie dynamiki. Dlatego najlepiej mieć tylko potencjometr od wzmocnienia i wybór wejść. Życzę powodzenia
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ostatnio dodane Katalogi

Popularni użytkownicy

Najpopularniejsze Profile Odsłon
piootr 565
chrzan49 316
Laslo 105
Patrick 100
mareks 99
damian 79
Pumcat 70
elektrospiro 45
Marek-41 41
zbychu 40
Sonix 39
WoleMerce 38
chuck4 32
zaffff 27
marek_c4 27
yellow1 21
ogr30 21
piotr_3miasto 19
DARUTOM 19
Excalibue 15
  • Brak postów do publikacji.