Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Radmor 5100 1977 roku z serii testowej

O:Radmor 5100 1977 roku z serii testowej 12 lata 2 miesiąc ago #2467

  • Jaco
  • Jaco Avatar
  • Offline
  • Raczkuje
  • Posty: 30
  • Oklaski: 0
oko182 napisał:
Można nazwać to osłona, chociaż bardziej przypomina kawałek szmaty przyklejonej chyba butaprenem...ale tą ala - osłonę przytroczoną dopiero w 1978 r.

Nie wiem, skąd pewność, że te materiał doklejono rok po wyprodukowaniu. Nie za bardzo rozumiem, czym Twoje potencjometry różniły się od innych. Zaprezentowany na zdjęciu programator jest seryjnym elementem odbiornika.
oko182 napisał:
Inna sprawa że to już mniej istotne bo chyba za 2 dni Radek zmieni swojego pana.

Nie wiem, kto to jest Radek, ale szkoda, że go tak przedmiotowo traktujesz.
oko182 napisał:
Kolekcjoner z Białegostoku daje mi za niego 3 tysiaki

To raczej nie kolekcjoner, a dyletant jeśli chce za to tyle zapłacić.

pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Radmor 5100 1977 roku z serii testowej 12 lata 2 miesiąc ago #2468

  • oko182
  • oko182 Avatar
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Posty: 50
  • Oklaski: 0
Tego Radka przygarnąłem i dobrze, że będzie dalej w dobrych rękach. Widocznie zamiłowanie tego pana jest troszeczkę większa od mojej pasji do dziadka Radka. Miło mi jest się dowiedzieć, że jeszcze mój rarytas jest z początku produkcji. Ponoć właśnie one są najdroższe i najbardziej dopracowane. Ale chyba to jest prawda bo ładne ma brzmienie. Jednak kasa też jest potrzebna... Mam równie miło brzmiącego 5102 idealnie czarnego.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Radmor 5100 1977 roku z serii testowej 12 lata 2 miesiąc ago #2469

  • Jaco
  • Jaco Avatar
  • Offline
  • Raczkuje
  • Posty: 30
  • Oklaski: 0
oko182 napisał:
Tego Radka przygarnąłem i dobrze, że będzie dalej w dobrych rękach. Widocznie zamiłowanie tego pana jest troszeczkę większa od mojej pasji do dziadka Radka.

Wciąż nie wiemy, kto to jest Radek i jaki ma związek z Radmorami.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Radmor 5100 1977 roku z serii testowej 12 lata 2 miesiąc ago #2470

  • oko182
  • oko182 Avatar
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Posty: 50
  • Oklaski: 0
Radek za 2 dni zmieni właściciela, o radmorach piszemy sobie... Dzisiaj ludzie są bardziej pojętni, dlatego o wolność łatwiej niż kiedykolwiek. Niedługo zaprezentuję kolejny model na .... cokolwiek tylko zechcesz...
Pozdrawiam i zamykam temat.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Radmor 5100 1977 roku z serii testowej 12 lata 2 miesiąc ago #2471

  • Jaco
  • Jaco Avatar
  • Offline
  • Raczkuje
  • Posty: 30
  • Oklaski: 0
oko182 napisał:
Radek za 2 dni zmieni właściciela

Wciąż nie wiadomo kto to jest Radek, jakiś niewolnik pewnie, skoro ma właściciela.

oko182 napisał:
o radmorach piszemy sobie...

Dziwi mnie, że nie wykryłeś ironii. Jakbyś faktycznie był pasjonatem marki, to nie pisałbyś o odbiorniku "Radek", albo jak coniektórzy "radeon"....

oko182 napisał:
Dzisiaj ludzie są bardziej pojętni, dlatego o wolność łatwiej niż kiedykolwiek.

Ludzie dawniej byli bardziej pojętni, co wynika m.in. z programu szkolnictwa, ale to nie ma żadnego wpływu z wolnością w jakiejkolwiek jej formie. W Polsce nigdy na brak wolności narzekać nie można było...
oko182 napisał:
Niedługo zaprezentuję kolejny model

Czekamy z niecierpliwością na kolejny unikat, najlepiej kolejny egzemplarz z serii informacyjnej liczącej sto sztuk, z numerem seryjnym bliskim 200!

pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Radmor 5100 1977 roku z serii testowej 12 lata 2 miesiąc ago #2472

  • oko182
  • oko182 Avatar
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Posty: 50
  • Oklaski: 0
A coś się tam wymyśli...... A nie było ich przypadkiem 120 szt.. Bo różne źródła różne liczby podają ....
Jak mi nie Wierzysz, Sam Sprawdź. Szkoda że Radmor nie ma dobrej strony o tym pięknym sprzęcie. Muszę iść już. Na razie i dziękuje z dosyć ciekawe podejście do sprawy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Radmor 5100 1977 roku z serii testowej 12 lata 2 miesiąc ago #2473

  • Jaco
  • Jaco Avatar
  • Offline
  • Raczkuje
  • Posty: 30
  • Oklaski: 0
oko182 napisał:
A coś się tam wymyśli...... A nie było ich przypadkiem 120 szt.. Bo różne źródła różne liczby podają ....
Jak mi nie Wierzysz, Sam Sprawdź. Szkoda że Radmor nie ma dobrej strony o tym pięknym sprzęcie. Muszę iść już. Na razie i dziękuje z dosyć ciekawe podejście do sprawy.

W Radmorze większość inżynierów wspomina o stu sztukach z serii informacyjnej. Radmor nie ma strony o sprzęcie sprzed ponad 30 lat, jak każda normalna firma. Wspominają tylko o tym w swojej historii, nikt nie będzie teraz robił strony o przeszłości, która ma niewiele wspólnego z zasadniczym profilem działalności firmy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Radmor 5100 1977 roku z serii testowej 12 lata 2 miesiąc ago #2474

  • oko182
  • oko182 Avatar
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Posty: 50
  • Oklaski: 0
No jak sam Zauważyłeś że większość, mniejszość... 100, 120, może 180, a nawet w 1 miejscu było około 200..... Bajki na kiju. Dlatego szkoda, że tak to jest. Możliwe że pasjonaci coś z tym kiedyś zrobią. Cóż nie na wszystko mamy wpływ. Obiecuje jak mi odpiszą to napisze tu co mi napisali. Aczkolwiek to już mniej istotne.
Ładnie pozdrawiam .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Radmor 5100 1977 roku z serii testowej 12 lata 2 miesiąc ago #2476

  • Jaco
  • Jaco Avatar
  • Offline
  • Raczkuje
  • Posty: 30
  • Oklaski: 0
oko182 napisał:
No jak sam Zauważyłeś że większość, mniejszość... 100, 120, może 180, a nawet w 1 miejscu było około 200..... Bajki na kiju. Dlatego szkoda, że tak to jest. Możliwe że pasjonaci coś z tym kiedyś zrobią. Cóż nie na wszystko mamy wpływ. Obiecuje jak mi odpiszą to napisze tu co mi napisali. Aczkolwiek to już mniej istotne.
Ładnie pozdrawiam .


"Bajki na kiju" to Ty opowiadasz. Ja informacje zdobywam ze źródła. Nie wiem po ilu latach czekania na odpowiedź zorientujesz się, że rozdział "Powszechny Użytek" został w ZR zamknięty? Sprzedawaj tej "unikat" jak masz kupca za tak wielką kasę, bo drugi taki dyletant Ci się nie trafi.

pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Radmor 5100 1977 roku z serii testowej 12 lata 2 miesiąc ago #2477

  • oko182
  • oko182 Avatar
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Posty: 50
  • Oklaski: 0
Gość ma ponoć nr. 43 , teraz 182, 203, 509.... Na takie coś trzeba mieć duże mieszkanie no i kasę ... Mi starcza 1 może 2 szt. do zwykłego słuchania.... No czasem coś sprzedam po wcześniejszym naprawieniu / przeglądzie. Bardzo lubię stare sprzęty naprawiać i puszczać dalej. Gość zbiera również , a właściwie kolekcjonuje gramofony Bang & Olufsen. Ma prawie wszystkie modele... sam mu jeden kiedyś sprzedałem... Szkoda mi tego Radmora bo jest zajebisty, wyjątkowy ale potrzebuje pieniądze....

Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ostatnio dodane Katalogi

Popularni użytkownicy

Najpopularniejsze Profile Odsłon
piootr 565
chrzan49 316
Laslo 105
Patrick 100
mareks 99
damian 79
Pumcat 70
elektrospiro 45
Marek-41 41
zbychu 40
Sonix 39
WoleMerce 38
chuck4 32
zaffff 27
marek_c4 27
yellow1 21
ogr30 21
piotr_3miasto 19
DARUTOM 19
Excalibue 15
  • Brak postów do publikacji.