Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Pilot uniwersalny Logitech Harmony 555 - mały test

Pilot uniwersalny Logitech Harmony 555 - mały test 12 lata 8 miesiąc ago #1961

  • Sonix
  • Sonix Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Posty: 143
  • Oklaski: 1
Witam,

ostatnio udało mi się nabyć pilota Logitech Harmony 555 a w związku z tym że mój poczciwy Braun CD4 cierpi na jego brak, postanowiłem zobaczyć czy uda się go obsłużyć za pomocą Logitecha.
Całość odbywa się przy pomocy programu z poziomu PC, wybrałem kategorię Odtwarzacze CD - Braun i model CD4.... lol... jest na liście :)
Po zaprogramowaniu pilota okazało się że mogę obsługiwać CD z fotela - koniec gimnastyki !! :)

No coż, zachęcony efektami postanowiłem dopisać kolejne CD'ki posiadające sterowanie IR (do pilota można dodać kilka(naście) urządzeń.
Grundig CD 360, Denon DCD-910, jakieś stare Sony, Philips CD614....
Wszystko pracuje poprawnie :)

Nie będę opisywał wszystkich możliwości pilota bo nie chcę tu robić reklamy, ale sprzęt jest naprawdę fajny.
Pilota można kupić na all... czasami za kilkadziesiąt złotych bez tylnej klapki na baterię.

Wiem że nie wszystkie Wasze sprzęty mają sterowanie IR, ale pilot wart jest uwagi.

To tak informacyjne :)

Pozdrawiam,
Przemek
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Pilot uniwersalny Logitech Harmony 555 - mały test 12 lata 8 miesiąc ago #1962

  • piootr
  • piootr Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Posty: 1883
  • Otrzymane podziękowania: 17
  • Oklaski: 41
dobry temat,
ja miałem kiedys pilota który sam się uczył od innych pilotów,
przykładało się dwa piloty do siebie i naciskało po kolei przyciski, w ten sposób pilot uczył się (kopiował częstotliwości z drugiego pilota) i WŁALA moża używać jako każdy pilot, warunek jeden mieć od kogoś innego pilota pierwotnego, choć baze swoja jakąś posiadał jednak jak to baza nie wszystkie dane posiada.

pamietam ze koszt takiego pilota to chyba jakieś 100 zł, tak mi sie coś przypomina,
wiem że to może nie to samo do konca, ale czasem nie mamy wyjścia ponieważ bardzo trudno zdobyć takiego starego pilota,
np. moja urokliwa cegłówka do SABA 9141 tc nie do podrobienia ;) albo do wieży Bang&Olufsen Beosystem 7000
vintage audio
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Pilot uniwersalny Logitech Harmony 555 - mały test 12 lata 8 miesiąc ago #1963

  • marek_c4
  • marek_c4 Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Posty: 117
  • Oklaski: 0
Pozwolę sobie dorzucić trzy grosze od siebie ;)
Kilka tygodni temu kupiłem takiego uniwersalnego pilota w Lidlu za 30złociszy.
Pilocik nazywa się SilverCrest ma wyświetlacz i podświetlaną klawiaturę (na niebiesko) - oczywiście poza możliwością wyboru kodu danego urządzenia, można też go "nauczyć" poszczególnych funkcji (klawisz po klawiszu).
Pilot jest przystosowany do obsługi 8 urządzeń.
Uważam że za te pieniążki temat jest godzien uwagi.
Pozdrawiam z Poznania
Marek C
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Pilot uniwersalny Logitech Harmony 555 - mały test 12 lata 8 miesiąc ago #1964

  • Sonix
  • Sonix Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Posty: 143
  • Oklaski: 1
Uzupełnię jeszcze tylko informację że oprogramowanie służące do konfiguracji pilota na bierząco pobiera wszystkie dane z bazy online Logitecha.
Poza tym istnieje oczywiście możliwość nauczenia go komend oryginalnego pilota :).
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ostatnio dodane Katalogi

Popularni użytkownicy

Najpopularniejsze Profile Odsłon
piootr 565
chrzan49 316
Laslo 105
Patrick 100
mareks 99
damian 79
Pumcat 70
elektrospiro 45
Marek-41 41
zbychu 40
Sonix 39
WoleMerce 38
chuck4 32
zaffff 27
marek_c4 27
yellow1 21
ogr30 21
piotr_3miasto 19
DARUTOM 19
Excalibue 15
  • Brak postów do publikacji.