Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Gramofon+wzmacniacz/amplituner+kolumny na początek

O:Gramofon+wzmacniacz/amplitun​er+kolumny na początek 11 lata 1 miesiąc ago #4381

  • Wujbob
  • Wujbob Avatar
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Posty: 46
  • Oklaski: 0
Napisałem do sprzedającego 877 co by powiedział na 300pln.

Trochę sie łamie, ogolnie mam tak, ze raczej jak coś kupuje to coś trochę lepszego i na lata, myśle, że przez pare lat nie zmienię gramofonu. Wzmacniacz tez kupilbym sobie osobno, by dało sie tez podłączyć kompa i CD. Jestem w stanie dać te 300 czy 400 za gramofon tylko by posłużył dłuższy czas.

Jeśli bylibyście chętni na wznacniacz i kolumny to dajcie znać złożymy sie, jeśli ten gramofon jest w porządku. Jednak nie wiem czemu skłaniam sie ku 877...

Zobaczymy co powie sprzedawca.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Gramofon+wzmacniacz/amplitun​er+kolumny na początek 11 lata 1 miesiąc ago #4382

  • piootr
  • piootr Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Posty: 1883
  • Otrzymane podziękowania: 17
  • Oklaski: 41
powiem szczerze ze jak dla mnie jezeli ten 877 jest sprawny faktycznie jak pisze sprzedawca i ma nowa wkładke czy tam igłe to wart i te 400 zł, ale poco masz przepłacac skoro mozna kupic taniej :) lepiej ta kase np te 50 czy 100 zł dołozyc do pozostałych zakupów.

zobacz jak wyglada ten 877


i na dokadke ten moj 977 + wyswietlacz robi bajer

ale ceny tego gramofonu sa sporo wyzsze
vintage audio
Ostatnio zmieniany: 11 lata 1 miesiąc ago przez piootr.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Gramofon+wzmacniacz/amplitun​er+kolumny na początek 11 lata 1 miesiąc ago #4383

  • piootr
  • piootr Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Posty: 1883
  • Otrzymane podziękowania: 17
  • Oklaski: 41
i jeszcze sprawa pakowanie - to tak na przyszłość, gramofon trzeba umiec zapakowac, zdjac talerz zapakowac oddzielnie, najlepiej jakby obciaznik tez był zdjeci zeby ramienia niepotrzebnie nie narazic na uszkodzenia - ale reguły nie ma niestety delikatny sprzet, czesto pokrywa ulega uszkodzeniu :(
vintage audio
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Gramofon+wzmacniacz/amplitun​er+kolumny na początek 11 lata 1 miesiąc ago #4384

  • WoleMerce
  • WoleMerce Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Posty: 138
  • Oklaski: 0
To już kolego musisz sam sobie wybrać, czy warto w ten lepszy inwestować i czy będziesz na tyle zaawansowany żeby odczuć różnicę czy tylko żeby się pochwalić a bo to taki i taki model.

Pamiętaj że gramofon to jedno, wzmacniacz albo amplituner drugie oraz kolumny.
Jak nie zgrasz tego to możesz wydać i 2000 i nic z tego.

Moje Philipsy są z lat 72-75, zmieniłem pasek, igłę i jazda, tylko że gadziny w naprawię, ale jak raz coś naprawione to jeszcze mi się nie popsuło.

Musisz sam wybrać no my za Ciebie nie wybierzemy :)
Ale daj znać jak stoi sprawa i pochwal się co kupiłeś.

Jeszcze sobie przejrzyj tablice.pl tam się trafiają perełki np Philips 484 za 100PLN......

No chyba że kolega chrzan49 bo jak pamiętam on ma pokaźną kolekcje SONY, to może on Ci coś doradzi z tej firmy, bo ja to tylko średnio zaawansowany PS-lX49P i NBT-N300.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Gramofon+wzmacniacz/amplitun​er+kolumny na początek 11 lata 1 miesiąc ago #4385

  • WoleMerce
  • WoleMerce Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Posty: 138
  • Oklaski: 0
A piootr ma rację pakowanie to podstawa. Nie wiem czy ta 877 ma zawieszenie talerza i ramienia? Np w moich Philipsach to każdy ma zawieszenie sprężynowe i przy każdym transporcie zdejmuje talerz, wkładkę i odważnik ramienia. Bo zawieszenie pracuje również na prawo i lewo, i kiedyś wyrwało mi trzymanie ramienia od dołu i latało na każdą stronę.

Jeszcze poproś żeby Ci podesłali zdj ze zdjętym talerzem, bo w moim wypadku pasek uległ roztopieniu się ze starości. Co spowodowało że cała szajbka silnika i talerza była jak by ją ktoś obsmarował smołą, bardzo ciężkie do usunięcia.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Gramofon+wzmacniacz/amplitun​er+kolumny na początek 11 lata 1 miesiąc ago #4386

  • Wujbob
  • Wujbob Avatar
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Posty: 46
  • Oklaski: 0
Witajcie, jesli chodzi o 877 to stanęło na tym, że 400 i przesyłka gratis czyli 30zł mniej, więcej się nie urwie.

Na pewno nie kupuję po to by się chwalić :) jestem z tych, którzy się nie chwalą :)

Dzięki za porady odnośnie pakowania, zwrócę na to uwagę.

Wzmacniacza czy amplitunera i kolumn na pewno nie będę dobierał na szybko.

Wiem, że dziwnie/dziecięco wygląda moje uczepienie się 877, ale stał się jakby pktem zaczepienia, jest do kupienia, prawdopodobnie sprawny i z tego co wnioskuję z postów to solidny, a wizualnie mi pasuje całkiem.
Patrzyłem na allegro i tablicy, ale jestem na tyle zielony, że raczej nie potrafię zobaczyć okazji, a jest tego tyle ...

Trochę jestem zdezorientowany :)

"powiem szczerze ze jak dla mnie jezeli ten 877 jest sprawny faktycznie jak pisze sprzedawca i ma nowa wkładke czy tam igłe to wart i te 400 zł, ale poco masz przepłacac skoro mozna kupic taniej :) "

Chodziło o stargowanie kawałka ceny czy o poczekanie na inną tańszą ofertę??
Kupować go po stargowaniu tych 30zł??

Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Gramofon+wzmacniacz/amplitun​er+kolumny na początek 11 lata 1 miesiąc ago #4387

  • WoleMerce
  • WoleMerce Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Posty: 138
  • Oklaski: 0
Tylko że jak już zaczniesz przygodę z Philipsem to już kupuj resztę Philipsa.
30zł w w tą czy tamtą to chyba bez różnicy przy takiej cenie, sam musisz wybrać, no my za Ciebie nie kupimy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Gramofon+wzmacniacz/amplitun​er+kolumny na początek 11 lata 1 miesiąc ago #4388

  • WoleMerce
  • WoleMerce Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Posty: 138
  • Oklaski: 0
piootr, ta 877 to jest pełen automat? Ona ma chyba również odczepianą całą głowicę wkładki dobrze pamiętam?

W sumie to sam bym się skusił na takiego, taki nowszy Philips może.
Ja szukam sobie teraz 222 ale chyba sprowadzę z holandii.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Gramofon+wzmacniacz/amplitun​er+kolumny na początek 11 lata 1 miesiąc ago #4389

  • Wujbob
  • Wujbob Avatar
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Posty: 46
  • Oklaski: 0
czyli reszta obowiązkowo philipsa??
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Gramofon+wzmacniacz/amplitun​er+kolumny na początek 11 lata 1 miesiąc ago #4390

  • WoleMerce
  • WoleMerce Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Posty: 138
  • Oklaski: 0
Tak będzie najlepiej, bynajmniej ja ze swojego doświadczenia wiem że np Philips nie gra fajnie z kolumnami SONY, z Philipsem gra bajecznie. Zresztą lepiej mieć wszystko jednej firmy, do tego gramofonu nie wiem jaki był dedykowany amplituner, ale kolumny to pewnie 22RH te po liftingu z obudową w kolorze aluminium albo głośniki 22AH.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ostatnio dodane Katalogi

Popularni użytkownicy

Najpopularniejsze Profile Odsłon
piootr 565
chrzan49 316
Laslo 105
Patrick 100
mareks 99
damian 79
Pumcat 70
elektrospiro 45
Marek-41 41
zbychu 40
Sonix 39
WoleMerce 38
chuck4 32
zaffff 27
marek_c4 27
yellow1 21
ogr30 21
piotr_3miasto 19
DARUTOM 19
Excalibue 15
  • Brak postów do publikacji.