Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Czy stosować daca audio ?

Czy stosować daca audio ? 6 lata 3 tygodni ago #7826

  • DARUTOM
  • DARUTOM Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 80
  • Oklaski: 0
Telewizor podaje dzwięk nawet lepszy od plyty cd kluczowe jest podłączenie daca żeby byl po ludzku obrobiony. Oczywiście podłaczenie tv pod wyjście sluchawkowe nic pokaże bo dzwięk jest fatalny tak jak z komputera ze słuchawek. Oczywiście trzeba pamiętać że w sprzedaży jest sporo daców tak beznadziejnych że ich podłączenie nic nie da. Dac to najbardziej precyzyjne urządzenie w systemie.tam gdzie są produkowane trzymają warunki laboratoryjne . Te urządzenia to podstawa systemu bowiem to one odpowiadają za to co później zostanie wzmocnione i słyszalne. Na dzień dzisiejszy są już takie które śmiało kasują gramofony. Dlatego teraz jest na nie "moda" bo ludzie zaczęli rozumieć postęp w tej dziedzinie. Oczywiście jest też druga prawda że jakość pracy daca rozpoznasz tylko na przyzwoitych systemach. Nie ma co ściemniać że na podkoloryzowanych skrzynkach będzie efekt. Jak już pisałem polecam tanie philipsy 9700 9600 9500 i panasonica bdt 500 tam siedzą amerykańskie burn browny które w tej wartości nie mają sobie równych. Szczególnie philips zbudował ambitnie swoje playery- są zdjęcia w necie bez pokrywy. Do tego przetworniki obrazy firmy Marvel macie sprzęt do oglądania koncertów wymarzony.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Czy stosować daca audio ? 6 lata 3 tygodni ago #7827

  • Laslo
  • Laslo Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Posty: 845
  • Otrzymane podziękowania: 32
  • Oklaski: 10
a ten panasonic nie ma czasem zasilacza impulsowego?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Czy stosować daca audio ? 6 lata 3 tygodni ago #7828

  • DARUTOM
  • DARUTOM Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 80
  • Oklaski: 0
Dlatego polecam philipsy bo maja osobne zasilanie transformatorowe dla sekcji audio. Uważam za cud że za tak małą kasę zrobili tak dobry sprzęt
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Czy stosować daca audio ? 6 lata 3 tygodni ago #7829

  • Laslo
  • Laslo Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Posty: 845
  • Otrzymane podziękowania: 32
  • Oklaski: 10
Z tego to się doszukałem to amerykańskie BurrBrowny, które tam siedzą to PCM17xx. Zatem są to w stereo odpowiedniki stareńkich PCM58,61,63. Bardzo dobre przetworniki, ale jak włozysz płytę CD to zagrają wcale nie koniecznie lepiej niż CDki z lat 80 i 90 tych. :whistle:
Ostatnio zmieniany: 6 lata 3 tygodni ago przez Laslo.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Czy stosować daca audio ? 6 lata 3 tygodni ago #7830

  • DARUTOM
  • DARUTOM Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 80
  • Oklaski: 0
Sprawdz a nie filozofujesz. Ja piszę tylko o tym co testowałem. Mialem wszystkie. Miałem daci na tych samych burn brownach i grały inaczej. Widać sam układ to nie wszystko. Polecam 9700 bo ten czyta flac i jak kogoś interesuje to obsługuje obraz 4 k. Na marginesie ten sam przetwornik jest w OPPO za 4500 zł
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Czy stosować daca audio ? 6 lata 3 tygodni ago #7831

  • Laslo
  • Laslo Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Posty: 845
  • Otrzymane podziękowania: 32
  • Oklaski: 10
Mistrzem filozofii jesteś ty i tutaj palmy pierwszeństwa nikt ci nie odbierze... piszesz cos o czym nie pojecia, cos moze i słuchałes ale brak ci podstawowej wiedzy o elektronice. Najpierw krytykujesz zasilacze impulsowe potem proponujesz sprzęt z takim zasilaczem..... ode mnie IGNOR. nie da się polemizować z takim "kimś"
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Czy stosować daca audio ? 6 lata 3 tygodni ago #7832

  • Patrick
  • Patrick Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 182
  • Oklaski: 6
No i teraz przez Ciebie Laslo Jego Świetlistość się obrazi i nie oświeci nas ciemniaków promykiem swojej wiedzy... B)
Sprzęt audio jest wylacznie narzedziem do odtwarzania muzyki.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Czy stosować daca audio ? 6 lata 3 tygodni ago #7833

  • DARUTOM
  • DARUTOM Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 80
  • Oklaski: 0
Powiedz czy Ty udajesz idiote czy już taki jesteś. Wystarczy wygooglować info o zakłuceniach jittera przez zasilacze inpulsowe. W internecie jest dużo na ten temat. Pisałem wczesniej ze mam sporo sprzętu i między innymi 3 philipsy i panasonica na zapas. Czy do Was nie dociera że może być ktoś kto pisze o tym co wie z doświadczenia a nie powtadza wyczytane głupoty. Bardzo Was przepraszam że nie kłamie na dowód mogę wysłac zdjęcie playera. Mam kilka systemów bo to moje hobby i zabawa ale jak widze nje chodzi Wam o rzetelnośc. Póki nie zrozumiecie że przygoda z audio to kupowanie dużo kupowania i odsłuchy to zawsze będziecie powielać czyjes głupoty.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Czy stosować daca audio ? 6 lata 3 tygodni ago #7834

  • DARUTOM
  • DARUTOM Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 80
  • Oklaski: 0
Na marginesie na tę chwilę jeden systen pracuje z heglem 12. Jezeli macie wątpliwosci czy to gra to znajdziecie test tego daca. Jak znam życie zaraz go ktos skrytykuje mimo że go nie miał
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Czy stosować daca audio ? 6 lata 3 tygodni ago #7835

  • Patrick
  • Patrick Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 182
  • Oklaski: 6
Niestety większość ludzi z tego Forum to właśnie osobnicy z dosc bogatym doświadczeniem , ktorzy w przeciwieństwie do ciebie nie opierają sie na marketingowych bzdzinach dla frajerów z gazwetek i sieci gloszac je później dalej jako swoje.
To tak a'propos "hebla"
Natomiast jesli mialbym pokusic sie o podsumowanie radosnej twórczości kolegi na tym Forum to...najpierw było śmiesznie , teraz już jest żałośnie.
Sprzęt audio jest wylacznie narzedziem do odtwarzania muzyki.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ostatnio dodane Katalogi

Popularni użytkownicy

Najpopularniejsze Profile Odsłon
piootr 565
chrzan49 316
Laslo 105
Patrick 100
mareks 99
damian 79
Pumcat 70
elektrospiro 45
Marek-41 41
zbychu 40
Sonix 39
WoleMerce 38
chuck4 32
zaffff 27
marek_c4 27
yellow1 21
ogr30 21
piotr_3miasto 19
DARUTOM 19
Excalibue 15
  • Brak postów do publikacji.