Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Sony str-v5

O:Sony str-v5 12 lata 7 miesiąc ago #2102

  • Patrick
  • Patrick Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 182
  • Oklaski: 6
piootr napisał:
a co do V-7, to podobno inna bajka, ale tu chyba o ile dobrze pamietam Patrick moze cos wiecej powiedziec ...

To prawda => "inna bajka" ;) niestety ten Receiver do tanich przyjemnosci nie nalezy i jesli mam byc szczery to warto troche dolozyc (ceny sa porownywalne) i kupic Revox'a B-780 tutaj dopiero zaczyna sie bajka...
Jesli kiedys zdecydujesz sie na absolutnie bezkompromisowy Vintage Receiver to zdecydowanie polecam Marantz'a 2385 B) i...na tym mozna poprzestac i dac sobie spokoj ze wszytkimi innymi ;)
Sprzęt audio jest wylacznie narzedziem do odtwarzania muzyki.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Sony str-v5 12 lata 7 miesiąc ago #2105

  • marek_c4
  • marek_c4 Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Posty: 117
  • Oklaski: 0
Patrick napisał:
Jesli kiedys zdecydujesz sie na absolutnie bezkompromisowy Vintage Receiver to zdecydowanie polecam Marantz'a 2385 B) i...na tym mozna poprzestac i dac sobie spokoj ze wszytkimi innymi ;)
No nigdy nie wiadomo - może kiedyś :)
Jednak póki co to chyba na razie poprzestanę na tym moim ITT-8033.
Gra całkiem przyzwoicie (przynajmniej mi się podoba) po zmianie koloru świecenia skali też nieco zyskał w moich oczach.
Może uda się kiedyś kupić jakiegoś dawcę z białymi wskaźnikami, to bym je wymienił i było by super.
A tak z czystej ciekawości - jakiego rzędu kwoty wchodzą w grę jeśli chodzi o Marantz'a 2385B ?
Pozdrawiam z Poznania
Marek C
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Sony str-v5 12 lata 7 miesiąc ago #2106

  • roban
  • roban Avatar
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Posty: 58
  • Oklaski: 0
Skoro został poruszony temat amplitunerów Sony seri V, mam pytanie odnośnie modelu V7. Jakiego typu jest potencjometr siły głosu 2x250kOhm B, jest o n z płynną regulacją siły głosu czy też ze skokową 41pozycji?

Co do przyjemnie grających amplitunerów z epoki to polecam Rotela RX 1603. Mniej więcej w tym samym przedziale cenowym 1500-2000 zł.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2

Ostatnio dodane Katalogi

Popularni użytkownicy

Najpopularniejsze Profile Odsłon
piootr 565
chrzan49 316
Laslo 105
Patrick 100
mareks 99
damian 79
Pumcat 70
elektrospiro 45
Marek-41 41
zbychu 40
Sonix 39
WoleMerce 38
chuck4 32
zaffff 27
marek_c4 27
yellow1 21
ogr30 21
piotr_3miasto 19
DARUTOM 19
Excalibue 15
  • Brak postów do publikacji.