Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: Niedrogie nagłośnienie do malutkiego pokoju.

Niedrogie nagłośnienie do malutkiego pokoju. 11 years 6 days ago #4637

  • Szrama
  • Szrama's Avatar
  • Offline
  • Nowicjusz
  • Posts: 1
  • Karma: 0
Witam, mam dość mały pokój i chciałbym zakupić jakieś głośniki do mojego denona dra-345r (tak wiem, nie ma szału). Obecnie mam szajsowate kolumny od voicekrafta, które chce wymienić na coś jakiejś konkretniejszej firmy. Problem tkwi w budżecie i w tym, że póki co nie ma gdzie ich usadowić aby było perfekcyjnie (chociaż w przyszłości będzie można pokombinować).

Budżet jaki planuje na oba głośniki to 500zł góra 700zł ale to jak bardzo nadszarpnę budżet, także starajmy się trzymać 500-600zł. Myślałem o używanych kolumienkach Tannoy M1 lub M2, które można dostać za te 500zł czasem w dobry stanie, chociaż nie wiem czy nie lepiej szukać czegoś z bass reflexem z przodu obudowy. I tutaj liczę na waszą pomoc, co w takim przedziale cenowym opłaca się kupić ?

A Tannoy E11 jak wypada w porównaniu do M1 i M2 ?

przykład: http://allegro.pl/monitory-tannoy-e11-jak-m2-doskonale-kolumny-kup-i3208043586.html

Pozdrawiam.
The administrator has disabled public write access.

O:Niedrogie nagłośnienie do malutkiego pokoju. 11 years 5 days ago #4638

  • piootr
  • piootr's Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Posts: 1883
  • Thank you received: 17
  • Karma: 41
Kupilbym Grundig box 850a professional i bylyby ze sporym zapasem na przyszle lata. A kolumn ti raczej nie musz eprzedstawiac. W bazie klasykow tutaj na stronie mozesz sobie poczytac... polecam!
W wolnej chwili przegladne jeszcze co ciekawego na alledrogo
vintage audio
The administrator has disabled public write access.
  • No posts to display.