Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: wasze opinie Sony TA-11 ST-11 TC-188SD

wasze opinie Sony TA-11 ST-11 TC-188SD 12 years 2 weeks ago #2983

  • ogr30
  • ogr30's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posts: 82
  • Karma: 3
Witam chciałbym poznać wasze opinie na temat Wzmacniacz SONY TA-11 Tuner SONY ST-11L Deck SONY TC-188SD
nic o tym sprzęcie nie wiem no i jak to gra ?
Last Edit: 12 years 2 weeks ago by ogr30.
The administrator has disabled public write access.

O:wasze opinie Sony TA-11 ST-11 TC-188SD 12 years 2 weeks ago #2984

  • piootr
  • piootr's Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Posts: 1883
  • Thank you received: 17
  • Karma: 41
jak za pieniadze które trzeba na ten sprzet wydac to gra to całkiem przyzwoicie,
mnie np sprzet miło rozczarował, spodziewałem sie badzo przecietnego brzmienia a tu prosze zagrało całkiem przyjemnie, typowo tranzystorowo ale w dobrym tego słowa znaczeniu, magnetofonu nie miałem wiec nie wiem jak sie sprawuje, jak sie wypoleruje na funkiel nówkę dodatkowo błyszczy sie przepieknie, panel i gałeczki piekne aluminium. Tyko trzeba uważać zeby napisów nie zetrzeć przy szorowaniu napenla.
... aha i byłbym zapomniał o dość ładnym basie..
vintage audio
The administrator has disabled public write access.

O:wasze opinie Sony TA-11 ST-11 TC-188SD 12 years 2 weeks ago #2985

  • ogr30
  • ogr30's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posts: 82
  • Karma: 3
Nie jestem znawcą takich sprzętów ale wnioskując po cenach nie jest to sprzęt z wyższej pułki. Ale co kupić nawet nie wiem czego szukać a Sony mi się podoba . Jest na allegro fajny Pioneer ale ta cena ? Nie wydam na dzień dzisiejszy 3-4tys na sprzęt z tamtych lat bo fajnie wygląda a nie wiedząc co tak na prawdę kupuje więc szukam czegoś tańszego .
The administrator has disabled public write access.

O:wasze opinie Sony TA-11 ST-11 TC-188SD 12 years 2 weeks ago #2986

  • Patrick
  • Patrick's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posts: 182
  • Karma: 6
Nie wiem ile musisz za to zaplacic i w jakim stanie jest sprzet ale skoro masz ograniczony budzet tym bardziej z rozwaga bym nim dysponowal => wzmacniacz jest bardzo przecietny brzmieniowo i beznadziejny technicznie => podlaczysz kolumny nominalnie 4Ohm pograsz troche glosniej i...po herbacie. Nie mowie juz o kolumnach ktore min. impedancji maja nizej niz 4 Ohm Nie wiem czy warto placic za klamoty wylacznie za ich ciekawy look...
Sprzęt audio jest wylacznie narzedziem do odtwarzania muzyki.
The administrator has disabled public write access.

O:wasze opinie Sony TA-11 ST-11 TC-188SD 12 years 2 weeks ago #2987

  • ogr30
  • ogr30's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posts: 82
  • Karma: 3
Dzięki panowie za info i rady a racji że się na tym nie znam to sobie odpuszczę ten zestaw bo choć to tanie rzeczy to nie potrzebuje ładnie wyglądającego złomu w domu . Ale gdyby ktoś miał coś do polecenia to podrzućcie info :) Temat do zamknięcia chyba ze jeszcze chce się wypowiedzieć .
The administrator has disabled public write access.

O:wasze opinie Sony TA-11 ST-11 TC-188SD 12 years 2 weeks ago #2988

  • piootr
  • piootr's Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Posts: 1883
  • Thank you received: 17
  • Karma: 41
a ile chcesz przeznaczyć na sprzęt i powiedz prosze co miałes wczesniej - pisałes ze telefunken i cos tam jeszcze .
vintage audio
The administrator has disabled public write access.

O:wasze opinie Sony TA-11 ST-11 TC-188SD 12 years 2 weeks ago #2989

  • ogr30
  • ogr30's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posts: 82
  • Karma: 3
Kwota to powiedzmy od 600 w górę jeśli sprzęt będzie tego warty.
Chodzi mi o ładny zestaw do słuchania muzyki o dobrym brzmieniu żeby się ładnie prezentował i nie chodzi mi o głośne słuchanie bo do tego mam Pioneera i 5 kolumn + subwoofer który zresztą też będę wymieniał na nowy ale o tym nie na tym forum .
The administrator has disabled public write access.
  • No posts to display.