Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: NIE REKOMENDOWANE UWAGA WAŁEK

O:NIE REKOMENDOWANE UWAGA WAŁEK 11 years 9 months ago #3177

  • Janek87
  • Janek87's Avatar
  • Offline
  • Nowicjusz
  • Posts: 13
  • Karma: 0
Po pierwsze nie napisałem że jemu coś się nie udało tylko żeby uważać ogólnie na takie sprzęty.
Po drugie, nie gdybam tylko stwierdzam fakt że dla mnie to jest profanacja.
Po trzecie skoro setki firm zarabia na głupocie i niewiedzy ludzi to chwała im za pomysł na biznes. Sorry ale, że tak powiem znam się trochę na elektronice więc wiem co piszę a w adudiovoodo bawić się nie zamierzam ani też wyprowadzać ludzi z tego poglądu. Wiem co może nadawać się do wymiany w takim wzmacniaczu i co może prowadzić do utrzymania jego parametrów w stanie oryginalnym.
Po czwarte, jeżeli nie zauważyłeś to w tym temacie jakoś nie widzę narzuconych wymogów odnośnie tego kto co uważa za wałek więc wydaje mi się to dobrym tematem do wstawienia mojej opinii na temat tej aukcji.
Po piąte, nie podoba Ci się moje zdanie i uważasz to za bezcelowe masz opcję "Zgłoś moderatorowi" a nie dziel włosa na czworo bo szkoda Twojego i mojego czasu.
Moje zdanie jest takie jak napisałem i tyle w tej kwestii. Dalsze sprzeczanie się i roztrząsanie sprawy uważam za bezcelowe, bo to już na bank odbiega od tematu.
The administrator has disabled public write access.

O:NIE REKOMENDOWANE UWAGA WAŁEK 11 years 9 months ago #3178

  • damian
  • damian's Avatar
  • Offline
  • Złoty Ekspert
  • Posts: 295
  • Karma: 0
dobrze może i masz racje ale akurat ten człowiek zna się też na elektronice i pasjonuje się tym,zna też dość sławne osoby w środowisku modyfikacji sprzętu i z nimi współpracuje,więc akurat ja mu wieże jeśli ty nie szanuje twoje zdanie,i masz racje nie będziemy się sprzeczać czy modyfikacje sprzętu to dobry pomysł,choć ja uważam że jeśli ktoś przeprowadzi to dobrze to na pewno tak-ale to moje zdanie.
The administrator has disabled public write access.

O:NIE REKOMENDOWANE UWAGA WAŁEK 11 years 9 months ago #3180

  • chrzan49
  • chrzan49's Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Posts: 654
  • Thank you received: 21
  • Karma: 10
Panowie.Luziku więcej.Modyfikacje typu "tjuningowego" w zabytkowym rasowym sprzęcie zostawiam czarownikom.Dla mnie to profanacja.
Wczoraj kupiłem radiomagnetofon dość przyzwoity z lat 70-ych i ma ori kondensatory Nitchicon.
I co?Top High End ?
Pozdrawiam T
The administrator has disabled public write access.

O:NIE REKOMENDOWANE UWAGA WAŁEK 11 years 9 months ago #3186

  • piootr
  • piootr's Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Posts: 1883
  • Thank you received: 17
  • Karma: 41
mnie sie dysputy podoba, nikt sie mięsem nie obrzuca tylko wyraża swoje poglądy :) good work
vintage audio
The administrator has disabled public write access.
  • No posts to display.