Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: NIE REKOMENDOWANE UWAGA WAŁEK

O:NIE REKOMENDOWANE UWAGA WAŁEK 13 years 1 week ago #1625

  • Darco
  • Darco's Avatar
  • Offline
  • Nowicjusz
  • Posts: 17
  • Karma: 0
Wygląda że to dwa różne wzmacniacze. Różną się wentylacją i i wzorem okładziny drewnianej na obudowie.
The administrator has disabled public write access.

O:NIE REKOMENDOWANE UWAGA WAŁEK 13 years 1 week ago #1626

  • piootr
  • piootr's Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Posts: 1883
  • Thank you received: 17
  • Karma: 41
czasem mnie zaskakuja ceny, jednym razem stoi sprzet kup teraz za jakas kase a za chwile jest licytacja i nabijaja na niej wiecej jak stał za kup teraz.
pozostaje tylko pytanie czy to wałek czy moze nutka hazardu tak ludzi podkręca :)
vintage audio
The administrator has disabled public write access.

O:NIE REKOMENDOWANE UWAGA WAŁEK 13 years 1 week ago #1627

  • Dziku
  • Dziku's Avatar
  • Offline
  • Bywalec
  • Posts: 67
  • Karma: 0
Chyba to drugie;) już nie raz tak miałem, sprzedając coś z opcją "kup teraz" za np. 100zł; czekałem na kupca i czekałem... a jak dałem licytacje od 50zł, to w finale zaskoczyła mnie mile cena 150zł
The administrator has disabled public write access.

O:NIE REKOMENDOWANE UWAGA WAŁEK 12 years 1 week ago #3004

  • piootr
  • piootr's Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Posts: 1883
  • Thank you received: 17
  • Karma: 41
jak zobaczyłem nie mogłem sie oprzeć żeby coś nie napisać.... !!!!! :FGdfHGFhHg;thgijifiew

Pioneer SX-1250,
może to wałek nie jest, ale jak patrze na cene to chyba jednak tak i do tego na 120V, chyba im sie juz we łbie całkiem pomieszało,
rzadki może i jest i do tego świetnie zbudowany - niektórzy twierdzą że lepiej jak 1280 i 1980, ale z ceną to spora przesada, sprzedają sie miedzy 1000 - 2000 zł !!!!!!
vintage audio
Last Edit: 12 years 1 week ago by piootr.
The administrator has disabled public write access.

O:NIE REKOMENDOWANE UWAGA WAŁEK 12 years 1 week ago #3005

  • Laslo
  • Laslo's Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Posts: 845
  • Thank you received: 32
  • Karma: 10
120V to przecież nie problem - wystarzy podłączyć 2 takie w szereg :D:D:D
O cenach to juz nie raz, nie dwa pisalismy, że są z kosmosu - u tego Pana to norma.
The administrator has disabled public write access.

O:NIE REKOMENDOWANE UWAGA WAŁEK 12 years 1 week ago #3006

  • Sonix
  • Sonix's Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Posts: 143
  • Karma: 1
Wypada teraz tylko wystawić swojego SX-1250 w wersji 230V za 10000 zł ;)
The administrator has disabled public write access.

O:NIE REKOMENDOWANE UWAGA WAŁEK 12 years 6 days ago #3007

  • piootr
  • piootr's Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Posts: 1883
  • Thank you received: 17
  • Karma: 41
heh dokładnie :)
vintage audio
The administrator has disabled public write access.

O:NIE REKOMENDOWANE UWAGA WAŁEK 12 years 2 days ago #3008

  • mareks
  • mareks's Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Posts: 603
  • Karma: 7
kupic za 1400 zł i sprzedac za 5000 zł czysty biznes, bo za tyle sie niedawno sprzedał ten model
The administrator has disabled public write access.

O:NIE REKOMENDOWANE UWAGA WAŁEK 11 years 11 months ago #3025

  • Janek87
  • Janek87's Avatar
  • Offline
  • Nowicjusz
  • Posts: 13
  • Karma: 0
Ostatnio poszły allegro.pl/pioneer-s-1010-hi-end-kolumny...kat-i2306018679.html , powiem tak, za te kolumny to i można by więcej wołać ale w oryginalnym stanie. Te z linku mają po pierwsze nieoryginalną membranę bierną - oryginalna była grafitowa z przetłoczeniami, oraz wymienione obydwa zawieszenia górne na pewnie tonsilowskie. Wymianę zawieszeń jeszcze bym zrozumiał bo się sypią, ale oryginalna membrana bierna 38 cm jest najważniejszą częścią tych kolumn i jest nie do dostania w oryginale. Ogólnie przepłacone co najmniej 1000 zł. A teraz kolejne (chyba je w Polsce produkują bo ostatnio wysyp) allegro.pl/pioneer-s1010-piekne-kolumny-...0kg-i2328818564.html Stan jak na kolumny z 1983 taki sobie ale to do czego się przyczepię to malowanie oryginalnego jasnego drewna na czarno i nierówna wymiana zawieszenia górnego głośnika niskotonowego. Membrana bierna jest może i oryginalna ale jej zawieszenie to chyba z harmonii wymontował. W żadnym przypadku nie jest ono oryginalne, oryginalne było piankowe. Szkoda, że tak rzadkie kolumny ktoś tak gwałci i sprzedaje za takie pieniądze. Moim zdaniem naprawdę warte uwagi ale oczywiście w przyzwoitym stanie a nie naprawiane na kolanie, bez wspomnienia o tym w aukcji. Pewnie wtedy nie sprzedawali by takich wałków za takie pieniądze. Może ktoś to przeczyta i uniknie rozczarowania. Dla porównania odsyłam do katalogu pioneer.pytalhost.eu/1983/25.jpg oraz audio-database.com/PIONEER-EXCLUSIVE/speaker/s-922ii-e.html audio-database.com/PIONEER-EXCLUSIVE/speaker/s-922-e.html
The administrator has disabled public write access.

O:NIE REKOMENDOWANE UWAGA WAŁEK 11 years 11 months ago #3026

  • piootr
  • piootr's Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Posts: 1883
  • Thank you received: 17
  • Karma: 41
wielu było takich co gwałciło sprzęty ale na ostro, oczy potrafiły mi czasem z orbit wyjść jak widziałem do czego niektórzy są zdolni...
ładnie ktos przepłacił za te pioneery.
vintage audio
The administrator has disabled public write access.
  • No posts to display.