Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: Głośniki JBL LX30-jaki amplituner dobrać.

O:Głośniki JBL LX30-jaki amplituner dobrać. 10 years 1 month ago #5210

  • Audi0#superus3r
  • Audi0#superus3r's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posts: 11
  • Karma: 0
...to dla bezpieczeństwa, ale może teraz będzie wygodniej, czas wylogowania został zwiększony (podwojony) !

pozdrawiam
The administrator has disabled public write access.

O:Głośniki JBL LX30-jaki amplituner dobrać. 9 years 1 month ago #5695

  • mario78
  • mario78's Avatar
  • Offline
  • Raczkuje
  • Posts: 38
  • Karma: 0
Koledzy czas na zmianę sprzętu ... może ktoś z forum będzie zainteresowany;
ITT HIFI 8033& Deck ITT HIFI 8020.

allegro.pl/amplituner-itt-hifi-8033-bcm-i5069028066.html
allegro.pl/deck-itt-hifi-8020-z-glowica-...bcm-i5069140303.html
Attachments:
The administrator has disabled public write access.

Głośniki JBL LX30-jaki amplituner dobrać. 9 years 1 month ago #5700

  • chrzan49
  • chrzan49's Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Posts: 654
  • Thank you received: 21
  • Karma: 10
Temat rozwinal sie nieco i rozmył jezeli poczytać post załozyciel.
Co kto lubi ale przenigdy wielokanałowego dźiwku.To jest pomyłka dla techniczna a dxwiek dla nieslyszacych.Gra TYLKO dobre ale dobre stereo.
Nie słuchamy muzyki z DVD bo zawsze miały dość marne procesory .Wybieramy CD na dobrych DAC-ach z tanim laserem bo wypasy nie graja lepiej a jak padnie laserek to mamy kosztowny zlom.A padnie.Jeden z najlepszych jakie mam to stareńkie Onkyo o ciepłym soczystym dxwieku zupelnie pozbawione sterylności czesto spotykanej w innych CD.
Jestem zwolennikiem amplitunerow bo opinie o wyzzości zestawu z klocków jakos nie pokrywaja się z moimi doswiadczeniami.
Polecam Kenwood,Sanyo,niektóre Yamaha,Braun ,Telefunken serie TR 350/TR 550 czy niedocenione HR 4000/5000 w zasadzie flaki jak TR 550,undig R 30/45 czy wszystko podobne ztych serii,Nordmende z lini Philharmonic oraz ITTs eri 80xx a także Siemens RS 444 czy 555.Wiekszośc konstrukcji japońska.
Także Rotel lub LUxman.Z egzotycznych taiwański Wangine ale trudno dostac.Niezbyt zachwycam sie Sansui bo po doswiadczeniach wole prostsze ale dobrze grajace konstrukcje.Niektore Sony,Technics czy Pioneer takze warte grzechu.Na pewno Tandberg czy Revox ale ceny kosmiczne.
Nie jestem zwolennikiem porozkłdania kolumn gdzie tylko mozna bo zagracaja pokój a nie brzmia lepiej od dobrego dobranego stereo.
Kable ,złaczki i podstawki magiczne nie graja a służa do drogiego wydymania jeleni albo leszczy.
Pamietajmmy ze prostota zawsze lepsza od wydumek.Polecam Klein &Hummel.Mistrzostwo prostoty a jaki dźwiek.Trzeba mięc gruby portfel.Wole stare analogowe ale bez mikroprocesorów bo gdy padna a padna to tez mamy złom albo b,wysokie koszta.
Nie ma znaczenia czy koncówki na tranch czy STK.Kraża jakies dziwne opinie o wyzszosci tranzystorów ale pisza je matołki.
Nie bierzemy wzmacniaczy na MOS Fetach bo kosz tnaprawy o ile w ogóle mozliwy dla szejków i to tych z najwyższej pólki.
W USA mozna kupic doskonały sprzet Realistic w rozsadnych cenach ale koszt wysyłki spory.
Zapomniał bym o wybitej firmie Wega zarownoo przed Sony jak i wtrakcie kooperacji.Warto zwrocic uwage na niemiecki Metz oraz Gratz.czy Uher.Robili wysmienite klocki klony dobrych japsów.Dual tez japończyk ale jakoś niezbyt mi leży.
NAD czy Denon to jednak pomyłka dla mnie a jezeli juz to najstasze.Potem brzmialy jak blaszane i sucho.
Pozdrawiam Tomasz
PS Kolejny raz przypominam że dobranie zestawu wymaga wielu lat szukania i dobierania kolumn do zestawu oraz sporych kosztów.
The administrator has disabled public write access.
  • No posts to display.