Willkommen, Gast
Benutzername: Passwort: Angemeldet bleiben:

THEMA: Pomoc w doborze wzmacniacza

Pomoc w doborze wzmacniacza 6 Jahre 2 Monate ago #7730

  • grzegorz44
  • grzegorz44s Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Beiträge: 111
  • Karma: 0
Kilka razy się sprawdził, to i myślę, że teraz będzie dobrze. :) Jak nie to....chrzan49.. :) :blush:
Grzegorz
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

Pomoc w doborze wzmacniacza 6 Jahre 2 Monate ago #7738

  • grzegorz44
  • grzegorz44s Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Beiträge: 111
  • Karma: 0
Kurcze, już tydzień czasu, ani amplitunera, ani wiadomości... Telefonu nie odbiera.. Trochę się zaczynam :angry:
Grzegorz
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

Pomoc w doborze wzmacniacza 6 Jahre 1 Monat ago #7746

  • Laslo
  • Laslos Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Beiträge: 845
  • Dank erhalten: 32
  • Karma: 10
I jak? będzie coś z tego Pana majstra?
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

Pomoc w doborze wzmacniacza 6 Jahre 1 Monat ago #7747

  • DARUTOM
  • DARUTOMs Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Beiträge: 80
  • Karma: 0
Uczciwe wykonanie uslugi w przypadku staroci to koszt kilkaset zlotych.naprawde cieżko pojąć oczywiste sprawy. Ratowanie na chwile to nie jest zalatwienie sprawy gdyz nie likwiduje sie przyczyny problemu. Byle uruchomic jak pochodzi miesiac to ok jak pół roku jeszcze lepiej ale cudów nie będzie bo klient nie placi tylko chce tanio. Tak wygladaja naprawy w 90% procentach pozostaje sprawa ratowania taniochą na najgorszych częściach co sie czesto kończy faktem że każdy kanał gra inaczej.W Polsce już tak jest że Polak przed szkodą i po szkodzie głupi bo wszystko chce za pół darmo.ciekaw jestem jak się zakończy zabawa z tym wynalazkiem.
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

Pomoc w doborze wzmacniacza 6 Jahre 1 Monat ago #7748

  • grzegorz44
  • grzegorz44s Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Beiträge: 111
  • Karma: 0
Niestety nie było mnie w domu przez dwa tygodnie ( wróciłem dziś nad ranem) Jutro będę dzwonił do serwisu i dowiem się co i jak. Ale poczyniłem wstępne rozmowy z pewnym sprzedającym i pewnie sprawię sobie jeszcze jeden taki amplituner!! :ohmy:
Darutom!- ty to naprawdę niezmordowany jesteś...
Ale, że ja jestem taki trochę dudraczek internetowy, znalazłem Cię z Twoimi ogłoszeniami; allegro.pl/uzytkownik/darutom?order=m
Bardzo mi się nie podoba opis jaki dałeś do Twojego nieszczęsnego xindaka, który jak obserwuję jest już pewnie z pół roku na allegro i nie ma zainteresowania. Wynalazki szatana? Hm... No może ok. Ale '' BAS POTĘZNY MIĘSISTY ALE CAŁY CZAS POD KONTROLA''
Pod kontrola czyją??? Chyba szatana??!! Wprowadzasz ludzi w błąd i piszesz nieprawdę. Akuratnie mam szczere porównanie tego wzmacniacza, bo miałem ich niewiele, a ten ostatnio.Na pewno nie można o nim pisać, że ma super bas, a właściwie pewnie powinno być; niskie tony!!
Myślę, że powinieneś zmienić forum, a nas zostawić ze sprzętem vintage i naszym naprawdę ''słodkim'' dźwiękiem... pozdr.
Grzegorz
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

Pomoc w doborze wzmacniacza 6 Jahre 1 Monat ago #7749

  • Laslo
  • Laslos Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Beiträge: 845
  • Dank erhalten: 32
  • Karma: 10
:) i już wiadomo skąd tyle agresji i jadu u kolegi - najgorzej jak potencjalny klient wpadnie na ten wątek i nie daj Boże kupi Telefunkena zamiast Xindaka 3x drożej :)
Letzte Änderung: 6 Jahre 1 Monat ago von Laslo.
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

Pomoc w doborze wzmacniacza 6 Jahre 1 Monat ago #7750

  • DARUTOM
  • DARUTOMs Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Beiträge: 80
  • Karma: 0
Nie jesteś w stanie zrozumieć jak gra xindak bo nie masz go do czego podłączyc. Ja handluje sprzętem j mam już 5 xindaka w przeciągu 2 lat. Jeżeli nie pojmiecie prostej zależności że klocek z poganicza hi end musi mieć do towarzystwa kolumny i źródło na tym samym poziomie to nigdy nie złożycie uczciwego systemu. To że jesteś taki bystry i mnie znalazłeś powinno dać ci do myślenia że mam dość nieoganiczony dostęp do sprzętu i możliwość wiarygodnej oceny. Jeżeli macie przeciętne koljmny to ani xindak ani krell i tak Wam nie zagra bo one nie są sztucznie podrasowane. W latach 70 i 80 nie było prawie wogóle dobrych kolumn po za wyjątkami za kosmiczne pieniądze. Dlatego pod ospałe kolumny rasowano do przesady wzmacniacze aby to nadrobić. Fakt że tu ktoś na forum opowoadał że slucha sprzętu na włączonym filtrze który podbija bas i góre robiąc dziórę w średnicy potwierdza to co piszę. Tak się nie robi dlatego dobry sprzęt nie ma i nie musì mieć żadnych regulacji a ten fakt do wielu nie dociera.miną lata żeby niektórzy z Was pojęli ten problem i wyciągnęli wnioski. Tych będzie.mało bo żeby iść wyżej w dobry sprzęt potrzeba środków a tu raczej wszyscy jadą po bandzie i siedzą w tym co tanie.życie nie na tym polega. Człowiek powinien się rozwijać i dążyć do polepszenia sobie. Faktycznje trzeba Was tu zostawić bo czlowiek stara się coś wytlumaczyć a spotyka się z murem ciemnoty Oczywiście możecie udawać i się śmiać z takich uwag ale w końcu traficie w rozmowie na audiofila z doświadczeniam który żeby nie robić przykrości przytaknie i utnie rozmowę o niczym albo po prostu wyśmieje i powie żeby wszystko zmienić żeby prowadzić rozmowy o odsłuchu. Teraz to ja mam wrażenie że kierowca pandy opowiada jak swoim autem driftuje. Więcej już nie pisze bo tutaj nie ma.nawet z kim wejść w polemikę. Famtycznie udawajcie poklepujcie się bo tego nikt Wam nie odbierze.
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

Pomoc w doborze wzmacniacza 6 Jahre 1 Monat ago #7751

  • Laslo
  • Laslos Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Beiträge: 845
  • Dank erhalten: 32
  • Karma: 10
... :whistle: ...
Letzte Änderung: 6 Jahre 1 Monat ago von Laslo.
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

Pomoc w doborze wzmacniacza 6 Jahre 1 Monat ago #7752

  • grzegorz44
  • grzegorz44s Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Beiträge: 111
  • Karma: 0
:whistle:
Grzegorz
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

Pomoc w doborze wzmacniacza 6 Jahre 1 Monat ago #7753

  • grzegorz44
  • grzegorz44s Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Beiträge: 111
  • Karma: 0
Tak jeszcze przy okazji... Poszukuję jeszcze gramofonu, tak do 1000 zł., żeby fajnie współgrał z moim telefunkenem.
Spodobał mi się telefunken s 600. To dobry wybór?
Grzegorz
Letzte Änderung: 6 Jahre 1 Monat ago von grzegorz44.
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

Ostatnio dodane Katalogi

Popularni użytkownicy

Top Profile Aufrufe
piootr 565
chrzan49 316
Laslo 105
Patrick 100
mareks 99
damian 79
Pumcat 70
elektrospiro 45
Marek-41 41
zbychu 40
Sonix 39
WoleMerce 38
chuck4 32
zaffff 27
marek_c4 27
yellow1 21
ogr30 21
piotr_3miasto 19
DARUTOM 19
Excalibue 15
  • Keine Beiträge vorhanden.