Добро пожаловать, Гость
Логин: Пароль: Запомнить меня

ТЕМА: Radmor 5100 1977 roku z serii testowej

O:Radmor 5100 1977 roku z serii testowej 12 года 2 мес. ago #2478

  • Dzikalocha
  • Dzikalocha аватар
  • Offline
  • Nowicjusz
  • Сообщений: 9
  • Репутация: 1
Kurde niedawno tak zachwalałeś a tu musisz sprzedać Kolego twoje bajki są grubymi nićmi szyte . Gdyby ten koleś chciał kupić tego grata to kupiłby go na allegro . Raz . Dwa pasjonaci radmorów to nie idioci nikt nie da ci za niego 3 K z prostej przyczyny - po co nikt nie da nawet połowy wiec po co przelicytowywać samego siebie? Trzy. Wczoraj miałeś go mieć na wieki , ubóstwiać a za zniszczenie ponieść karę a tu dzis już sprzedajesz ? To ty gówniarz , debil , albo oszust jesteś i tyle .

Do prawdziwych i prawdziwie zaintersowanych tematyką audio z Gdyni
Bzdury które wypisywał tu ten człowiek proszę brać jak czysto humorystyczną porcje fantastyki z elementami science fiction . Proszę nie budować swojej wiedzy i opinii o marce Radmor z takich bzdur bezkarnie wypisywanych przez gówniarstwo . Jeśli chcecie dowiedzieć się rzetelnych informacji na temat urzadzeń radmora załóżcie osobny temat a z checią sie w nim wypowiedzą fachowcy .
Администратор запретил публиковать записи гостям.

O:Radmor 5100 1977 roku z serii testowej 12 года 2 мес. ago #2479

  • Jaco
  • Jaco аватар
  • Offline
  • Raczkuje
  • Сообщений: 30
  • Репутация: 0
Dzikalocha napisał:
Do prawdziwych i prawdziwie zaintersowanych tematyką audio z Gdyni
Bzdury które wypisywał tu ten człowiek proszę brać jak czysto humorystyczną porcje fantastyki z elementami science fiction . Proszę nie budować swojej wiedzy i opinii o marce Radmor z takich bzdur bezkarnie wypisywanych przez gówniarstwo . Jeśli chcecie dowiedzieć się rzetelnych informacji na temat urzadzeń radmora załóżcie osobny temat a z checią sie w nim wypowiedzą fachowcy .

Szkoda, że nawstawiał jeszcze bzdurnych opisów jak np tutaj. Ludzie się naczytają i tworzą się legendy. Jeśli mnie pamięć nie myli, to na aukcjach był wystawiany równie unikatowy 5102TE z powymienianymi na pałę kondensatorami za kosmiczną cenę, który stał na tym samym regale, co 5100 prezentowany przez koleżkę.
Администратор запретил публиковать записи гостям.

O:Radmor 5100 1977 roku z serii testowej 12 года 2 мес. ago #2480

  • oko182
  • oko182 аватар
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Сообщений: 50
  • Репутация: 0
Dzikalocha napisał:
Kurde niedawno tak zachwalałeś a tu musisz sprzedać Kolego twoje bajki są grubymi nićmi szyte . Gdyby ten koleś chciał kupić tego grata to kupiłby go na allegro . Raz . Dwa pasjonaci radmorów to nie idioci nikt nie da ci za niego 3 K z prostej przyczyny - po co nikt nie da nawet połowy wiec po co przelicytowywać samego siebie? Trzy. Wczoraj miałeś go mieć na wieki , ubóstwiać a za zniszczenie ponieść karę a tu dzis już sprzedajesz ? To ty gówniarz , debil , albo oszust jesteś i tyle .

Do prawdziwych i prawdziwie zaintersowanych tematyką audio z Gdyni
Bzdury które wypisywał tu ten człowiek proszę brać jak czysto humorystyczną porcje fantastyki z elementami science fiction . Proszę nie budować swojej wiedzy i opinii o marce Radmor z takich bzdur bezkarnie wypisywanych przez gówniarstwo . Jeśli chcecie dowiedzieć się rzetelnych informacji na temat urzadzeń radmora załóżcie osobny temat a z checią sie w nim wypowiedzą fachowcy .

Ten człowiek ma rację, posłuchajcie jego, ja tylko zadaje tu pytania. Nie jestem absolutnie kompetentną osobą... no chyba że do grzecznego spytania się o coś czego po prostu nie wiem.
Poza tym informuje że dostałem dobrą ofertę i Radek ma nowego pana.....
Szczęśliwego Nowego Roku!!! Dobrej zabawy wszystkim pięknie życzę !!!
NO I TAK UDANEJ SPRZEDAŻY :blush:
Администратор запретил публиковать записи гостям.

O:Radmor 5100 1977 roku z serii testowej 12 года 2 мес. ago #2481

  • Jaco
  • Jaco аватар
  • Offline
  • Raczkuje
  • Сообщений: 30
  • Репутация: 0
oko182 napisał:
Ten człowiek ma rację, posłuchajcie jego, ja tylko zadaje tu pytania. Nie jestem absolutnie kompetentną osobą... no chyba że do grzecznego spytania się o coś czego po prostu nie wiem.
Poza tym informuje że dostałem dobrą ofertę i Radek ma nowego pana.....
Szczęśliwego Nowego Roku!!! Dobrej zabawy wszystkim pięknie życzę !!!
NO I TAK UDANEJ SPRZEDAŻY :blush:

Jak chcesz pogadać o Radkach, to udaj się na inny portal. Na fachowych forach, ludzie ceniący sprzęt i jego kontruktorów, nie przekręcają jego nazw (tymbardziej w neostradowym stylu). O naszą sprzedaż się nie martw, prawdziwi kolekcjonerzy nie sprzedają sprzętu.
Администратор запретил публиковать записи гостям.

O:Radmor 5100 1977 roku z serii testowej 12 года 2 мес. ago #2482

  • oko182
  • oko182 аватар
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Сообщений: 50
  • Репутация: 0
Jak chcesz to mam czarnego jeszcze na japońskich zegarach, cena 800 zł. Jest w kapitalnym stanie, co prawda z końca serii.... Być może na wiosnę kupi go inny mój znajomy...
Każdy sprzęt sprawdzam, wygrzewam i puszczam w nienagannym stanie. Ocaliłem w ten sposób już 978 szt. egzemplarzy Polecam. Owszem kosztują, ale moje trofea staranie wybieram z całej masy składaków. Wilk myślał że robi w h... zajączka, tak naprawdę to ZAJĄCZEK robi w h..... wilka.. Jak by co przyjacielu to współpracuje z Policją. Wszystkie moje czynności są legalne.
Nie chciałbym się zajmować twoim IP bo mam ważniejsze sprawy na głowie, szukam innej ryby...
Pozdrawiam i spokojnego roku życzę.
Администратор запретил публиковать записи гостям.

O:Radmor 5100 1977 roku z serii testowej 12 года 2 мес. ago #2483

  • marek_c4
  • marek_c4 аватар
  • Offline
  • Ekspert
  • Сообщений: 117
  • Репутация: 0
Witam
Panowie czy nie ma takiej opcji żeby temat "posprzątać" / usunąć i zamknąć ?
Trochę zniechęcające jest to co się tutaj dzieje :(
Pozdrawiam z Poznania
Marek C
Администратор запретил публиковать записи гостям.

O:Radmor 5100 1977 roku z serii testowej 12 года 2 мес. ago #2484

  • Jaco
  • Jaco аватар
  • Offline
  • Raczkuje
  • Сообщений: 30
  • Репутация: 0
oko182 napisał:
Jak by co przyjacielu to współpracuje z Policją. Wszystkie moje czynności są legalne.
Nie chciałbym się zajmować twoim IP bo mam ważniejsze sprawy na głowie, szukam innej ryby...

Wolne żarty. Grozisz mi? Policja raczej nie będzie zainteresowana moją skromną osobą, z tego prostego powodu, że jestem uczciwym obywatelem. Moje IP też na niewiele im się zda, ponieważ dane z IP trzeba umieć pozyskać.


marek_c4 napisał:
Witam
Panowie czy nie ma takiej opcji żeby temat "posprzątać" / usunąć i zamknąć ?
Trochę zniechęcające jest to co się tutaj dzieje :(

To fakt, jak się czyta wpisy Kolegi oko182, to ciężko nie odczuć wstrętu do wątku. Połowa jego wpisów z bajkami nadaje się do skasowania.


pozdrawiam
Администратор запретил публиковать записи гостям.

O:Radmor 5100 1977 roku z serii testowej 12 года 2 мес. ago #2488

  • damian
  • damian аватар
  • Offline
  • Złoty Ekspert
  • Сообщений: 295
  • Репутация: 0
Witam po dłuższej przerwie wchodzę na forum a tu co?jakieś nagonki na kolegę bo Radmora sobie kupił?jak myśli że to unikat wart 1000000zł to fajnie bo jest szczęśliwy z tego powodu,ja tam pojęcia nie mam jaki to Radmor i co też głupi jestem?może i chce na siłę zrobić antyk z niego i coooo?kolega pyta,czyta w necie i bardzo dobrze jeśli to zwykła maszyna sam do tego może dojdzie,a jak nie to będzie szczęśliwy że ma unikat.
P.S g....no się znacie ja wiem lepiej to napewno kenwood....
nerwosol sobie kupcie,jak dawkować napiszę potem
Администратор запретил публиковать записи гостям.

O:Radmor 5100 1977 roku z serii testowej 12 года 2 мес. ago #2489

  • damian
  • damian аватар
  • Offline
  • Złoty Ekspert
  • Сообщений: 295
  • Репутация: 0
a zapomniałem pogratulować koledze pięknej maszyny.pozdrawiam i życze owocnego szukania wiadomości o niej.
Администратор запретил публиковать записи гостям.

O:Radmor 5100 1977 roku z serii testowej 12 года 2 мес. ago #2490

  • Jaco
  • Jaco аватар
  • Offline
  • Raczkuje
  • Сообщений: 30
  • Репутация: 0
damian napisał:
Witam po dłuższej przerwie wchodzę na forum a tu co?jakieś nagonki na kolegę bo Radmora sobie kupił?jak myśli że to unikat wart 1000000zł to fajnie bo jest szczęśliwy z tego powodu,ja tam pojęcia nie mam jaki to Radmor i co też głupi jestem?może i chce na siłę zrobić antyk z niego i coooo?kolega pyta,czyta w necie i bardzo dobrze jeśli to zwykła maszyna sam do tego może dojdzie,a jak nie to będzie szczęśliwy że ma unikat.
P.S g....no się znacie ja wiem lepiej to napewno kenwood....
nerwosol sobie kupcie,jak dawkować napiszę potem

Przecież nikt mu nie zabrania być szczęśliwym! Poprostu namiętnie wypisuje bzdury w sieci, więc ludzie posiadający choć trochę wiedzy negują te bzdety. Tobie raczej przydałaby się terapia psychotropami, lekarz Ci powie jak dawkować.

damian napisał:
,ja tam pojęcia nie mam jaki to Radmor i co też głupi jestem?

A gdzie jest napisane, że jak nie wiesz jaki to Radmor, to jesteś głupi? Kiedyś czytania ze zrozumieniem uczyli w podstawówce....
Администратор запретил публиковать записи гостям.

Ostatnio dodane Katalogi

Ostatnio dodane posty na FORUM

Popularni użytkownicy

Попул?рные профили Про?мотров
piootr 565
chrzan49 316
Laslo 105
Patrick 100
mareks 99
damian 79
Pumcat 70
elektrospiro 45
Marek-41 41
zbychu 40
Sonix 39
WoleMerce 38
chuck4 32
zaffff 27
marek_c4 27
yellow1 21
ogr30 21
piotr_3miasto 19
DARUTOM 19
Excalibue 15
  • Нет сообщений для показа