Добро пожаловать, Гость
Логин: Пароль: Запомнить меня

ТЕМА: Radmor 5100 1977 roku z serii testowej

O:Radmor 5100 1977 roku z serii testowej 12 года 3 мес. ago #2443

  • oko182
  • oko182 аватар
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Сообщений: 50
  • Репутация: 0
Co wiesz na temat budowy układu " Arcz " Jak było to rozwiązane w tych seriach testowych / informacyjnych / eksploatacji kontrolowanej ? ( - być może to jedno i to samo... ) Ciekaw jestem na jakiej zasadzie działały isostaty - " Wyciszenie i Arcz " przemiennie / zsynchronizowane ... Czy każdy można było wcisnąć oddzielnie - nie zależnie od pozycji tego drugiego ?
Администратор запретил публиковать записи гостям.

O:Radmor 5100 1977 roku z serii testowej 12 года 3 мес. ago #2444

  • Jaco
  • Jaco аватар
  • Offline
  • Raczkuje
  • Сообщений: 30
  • Репутация: 0
oko182 napisał:
Co wiesz na temat budowy układu " Arcz " Jak było to rozwiązane w tych seriach testowych / informacyjnych / eksploatacji kontrolowanej ? ( - być może to jedno i to samo... ) Ciekaw jestem na jakiej zasadzie działały isostaty - " Wyciszenie i Arcz " przemiennie / zsynchronizowane ... Czy każdy można było wcisnąć oddzielnie - nie zależnie od pozycji tego drugiego ?

Z tego co pamiętam, blok automatyki był taki sam, lub przynajmniej mocno zbliżony do seryjnego. Isostaty był zależne, podobnie jak w seryjnym 5100.
Администратор запретил публиковать записи гостям.

O:Radmor 5100 1977 roku z serii testowej 12 года 3 мес. ago #2445

  • oko182
  • oko182 аватар
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Сообщений: 50
  • Репутация: 0
Ciekawe co mi odpiszą... Może i lepiej że z początków prod. ser. bardziej dopracowany i nadający się do codziennego użycia. Aczkolwiek słuchy mnie dochodzą że dobrowolnie głównie wybrani mieszkańcy z okolic Gdyni i niektórzy pracownicy, ich Radki były pod szczególną troską, mimo rozpoczęcia prod. ser pojawiały się drobne niedociągnięcia. To oczywiście jako dodatek a nie istota problemu. Każdy pies do kogoś należał i ten także ma swoją historię. Jak by nie było bardzo mało tego ustrojstwa przetrwało do dzisiejszych czasów. Zobaczy się co ptaszki wyćwierkają.
Pozdrawiam.
Администратор запретил публиковать записи гостям.

O:Radmor 5100 1977 roku z serii testowej 12 года 3 мес. ago #2446

  • Jaco
  • Jaco аватар
  • Offline
  • Raczkuje
  • Сообщений: 30
  • Репутация: 0
oko182 napisał:
Ciekawe co mi odpiszą... Może i lepiej że z początków prod. ser. bardziej dopracowany i nadający się do codziennego użycia. Aczkolwiek słuchy mnie dochodzą że dobrowolnie głównie wybrani mieszkańcy z okolic Gdyni i niektórzy pracownicy, ich Radki były pod szczególną troską, mimo rozpoczęcia prod. ser pojawiały się drobne niedociągnięcia. To oczywiście jako dodatek a nie istota problemu. Każdy pies do kogoś należał i ten także ma swoją historię. Jak by nie było bardzo mało tego ustrojstwa przetrwało do dzisiejszych czasów. Zobaczy się co ptaszki wyćwierkają.
Pozdrawiam.

Nie wiem, do któego działu firmy Radmor pisałeś, ale jeśli dostaniesz jakąkolwiek odpowiedź, to będzie dobrze. Kolejne bujdy opowiadasz, idź do laryngologa, jak Cię takie "słuchy dochodzą". Seryjny 5100, podczas jego produkcji nie wprowadzano większych zmian, bo wóczas jeszcze nie było Stanu Wojennego i problem z dostępnością podzespołów był mniejszy.
Администратор запретил публиковать записи гостям.

O:Radmor 5100 1977 roku z serii testowej 12 года 3 мес. ago #2447

  • marek_c4
  • marek_c4 аватар
  • Offline
  • Ekspert
  • Сообщений: 117
  • Репутация: 0
Jaco napisał:
marek_c4 napisał:
Tak sobie śledzę ten wątek, i wydaje mi się że skoro właściciel jest zadowolony ze swego Radmorka to wszystko jest OK.
Najlepiej skończyć tą dyskusję i chyba wszystkim wyjdzie to na dobre.
Nie ma sensu nikomu niczego udowadniać (bo i po co) ;)
Myślę że najważniejsze to jest to aby sprzęt dawał zadowolenie właścicielowi.

Owszem, masz rację. Najlepiej, gdy sprzęt cieszy właściciela. Nie oznacza to jednak, że trzeba na siłę robić ze swojego sprzętu unikat i pisać bzdury w sieci.

pozdrawiam
Tak wiem - chodzi mi o to że nie ma sensu dyskutować na ten temat.
Skoro właściciel odrzuca wszelkie racjonalne tłumaczenia, i nadal twierdzi że to co ma to unikat to wedle mnie niech mu będzie jeżeli tylko przez to lepiej się będzie czuł.
Jeżeli o mnie chodzi - jest to tylko niepotrzebnie "bicie piany" - takie udowadnianie nam że kolega ma coś wspaniałego czego nie ma ją inni (ot taki sobie snobizm ;))
Ja tego wątku raczej już nie będę odwiedzał, ponieważ i tak niczego istotnego tutaj raczej nie przeczytam.
Powinniśmy się raczej skupiać na walorach brzmieniowych i estetycznych, a nie na tym ile tego ktoś wyprodukował.
Pozdrawiam z Poznania
Marek C
Администратор запретил публиковать записи гостям.

O:Radmor 5100 1977 roku z serii testowej 12 года 3 мес. ago #2448

  • Jaco
  • Jaco аватар
  • Offline
  • Raczkuje
  • Сообщений: 30
  • Репутация: 0
marek_c4 napisał:
Tak wiem - chodzi mi o to że nie ma sensu dyskutować na ten temat.
Skoro właściciel odrzuca wszelkie racjonalne tłumaczenia, i nadal twierdzi że to co ma to unikat to wedle mnie niech mu będzie jeżeli tylko przez to lepiej się będzie czuł.
Jeżeli o mnie chodzi - jest to tylko niepotrzebnie "bicie piany" - takie udowadnianie nam że kolega ma coś wspaniałego czego nie ma ją inni (ot taki sobie snobizm ;))
Ja tego wątku raczej już nie będę odwiedzał, ponieważ i tak niczego istotnego tutaj raczej nie przeczytam.
Powinniśmy się raczej skupiać na walorach brzmieniowych i estetycznych, a nie na tym ile tego ktoś wyprodukował.

Zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości.

pozdrawiam
Администратор запретил публиковать записи гостям.

O:Radmor 5100 1977 roku z serii testowej 12 года 3 мес. ago #2449

  • oko182
  • oko182 аватар
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Сообщений: 50
  • Репутация: 0
Jaco napisał:
marek_c4 napisał:
Tak wiem - chodzi mi o to że nie ma sensu dyskutować na ten temat.
Skoro właściciel odrzuca wszelkie racjonalne tłumaczenia, i nadal twierdzi że to co ma to unikat to wedle mnie niech mu będzie jeżeli tylko przez to lepiej się będzie czuł.
Jeżeli o mnie chodzi - jest to tylko niepotrzebnie "bicie piany" - takie udowadnianie nam że kolega ma coś wspaniałego czego nie ma ją inni (ot taki sobie snobizm ;))
Ja tego wątku raczej już nie będę odwiedzał, ponieważ i tak niczego istotnego tutaj raczej nie przeczytam.
Powinniśmy się raczej skupiać na walorach brzmieniowych i estetycznych, a nie na tym ile tego ktoś wyprodukował.

Zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości.

pozdrawiam
Czy radmor z początków produkcji i to w dodatku na plombach - nie powinien zasługiwać na moją radość z posiadania go? Trochę pochwalenia się nim też nikomu nie zaszkodzi. To jest unikat i to w dodatku niemal całkowicie sprawny. Stoi sobie ładnie wygrzewając swoje bebechy. Dziś stanie na miejscu 5102 i będzie normalnie używany jak gdyby nic. Mało jaki sprzęt na świecie nic sobie nie robi z czasu. Wszystko wskazuje na to że to oryginał. Pozdrawiam i życzę wam podobnej radości i podobnych udanych zakupów. Wesołych Świąt o dobrego brzmieni Waszych Radków.
Последнее редактирование: 12 года 3 мес. ago от oko182. Причина: Fotka....
Администратор запретил публиковать записи гостям.

O:Radmor 5100 1977 roku z serii testowej 12 года 3 мес. ago #2450

  • Jaco
  • Jaco аватар
  • Offline
  • Raczkuje
  • Сообщений: 30
  • Репутация: 0
oko182 napisał:
Czy radmor z początków produkcji i to w dodatku na plombach - nie powinien zasługiwać na moją radość z posiadania go? Trochę pochwalenia się nim też nikomu nie zaszkodzi. To jest unikat i to w dodatku niemal całkowicie sprawny. Stoi sobie ładnie wygrzewając swoje bebechy. Dziś stanie na miejscu 5102 i będzie normalnie używany jak gdyby nic. Mało jaki sprzęt na świecie nic sobie nie robi z czasu. Wszystko wskazuje na to że to oryginał. Pozdrawiam i życzę wam podobnej radości i podobnych udanych zakupów. Wesołych Świąt o dobrego brzmieni Waszych Radków.

Nie wiem, kto to jest Radek i jaki ma wpływ na brzmienie. Co innego "radość", a co innego pisanie bzdetów o unikatach i prototypach np tutaj. ALe różnie ludzie definiują słowo "unikat", niestety często nadużywając jego znaczenia.

pozdrawiam
Администратор запретил публиковать записи гостям.

O:Radmor 5100 1977 roku z serii testowej 12 года 2 мес. ago #2455

  • Jaco
  • Jaco аватар
  • Offline
  • Raczkuje
  • Сообщений: 30
  • Репутация: 0
I co ze zdjęciami unikatowych bloków z poprawianymi opisami, pani Kolego? Uchylisz rąbka tajemnicy?
Администратор запретил публиковать записи гостям.

O:Radmor 5100 1977 roku z serii testowej 12 года 2 мес. ago #2456

  • oko182
  • oko182 аватар
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Сообщений: 50
  • Репутация: 0
Jaco napisał:
I co ze zdjęciami unikatowych bloków z poprawianymi opisami, pani Kolego? Uchylisz rąbka tajemnicy?
Wgram do mojej galerii / kolekcji, tu muszę się sporo na trudzić - programy się gryzą i dziwne rzeczy wychodzą...
Администратор запретил публиковать записи гостям.

Ostatnio dodane Katalogi

Ostatnio dodane posty na FORUM

Popularni użytkownicy

Попул?рные профили Про?мотров
piootr 565
chrzan49 316
Laslo 105
Patrick 100
mareks 99
damian 79
Pumcat 70
elektrospiro 45
Marek-41 41
zbychu 40
Sonix 39
WoleMerce 38
chuck4 32
zaffff 27
marek_c4 27
yellow1 21
ogr30 21
piotr_3miasto 19
DARUTOM 19
Excalibue 15
  • Нет сообщений для показа