Willkommen, Gast
Benutzername: Passwort: Angemeldet bleiben:

THEMA: Telefunken

Telefunken 9 Jahre 10 Monate ago #5317

  • damian
  • damians Avatar
  • Offline
  • Złoty Ekspert
  • Beiträge: 295
  • Karma: 0
Panie i Panowie.....
widzieliście na alllllll Telefunkena tr3000 cena 1000zł kurcze ale te ceny podskoczyły mało tego sa kolumny tlx33 za 2000zł też bym kupił ale jakoś nie mam 3000zł jak coś to mogę podać numer konta jak ktoś ma ochotę mi podarować:)
swoją drogą czy to nie jest już przesada?sprzęciki zacne ale coraz częściej widuje takie ceny?czy tak już będzie zawsze?może to moda na starocie;) ?
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

O:Telefunken 9 Jahre 10 Monate ago #5318

  • Laslo
  • Laslos Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Beiträge: 845
  • Dank erhalten: 32
  • Karma: 10
Nie przejmowałbym się cenami "Kup Teraz" na alle - w ogóle takich aukcji nawet nie oglądam. To co się tam dzieje to jakiś science-fiction koncert życzeń. Kiedyś widziałem ampli Sony STR 414, który w licytacji osiąga ~400pln wystawiony na kup teraz za 1400 - takich przykładów jest mnóstwo. handlarze czekaja na "jelenia", przy okazji psują rynek i nic z tym nie zrobimy niestety.

proponuje cierpliwie czekać na licytację - wtedy cena pewnie nie przekroczy 500PLN, a za kolumny 1000.
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

O:Telefunken 9 Jahre 10 Monate ago #5321

  • piootr
  • piootrs Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Beiträge: 1883
  • Dank erhalten: 17
  • Karma: 41
Bo to przewaznie handlarz jakis.. ktory przeczyta w necie ze to dobre i gra ladnie i dostaje malpiego rozumu... spokojnie poczekaj pojawia sie i w licytacji kupisz np kolumny ponizej 1 tys. zl. Realna wartosc kolumn to 700-800 zl do 1000 zalezy jaki stan itd. Ot i moje skromne zdanie.
vintage audio
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

O:Telefunken 9 Jahre 10 Monate ago #5322

  • piootr
  • piootrs Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Beiträge: 1883
  • Dank erhalten: 17
  • Karma: 41
Choc w przypadku ampltunera to uwazam ze moze cena 1400 to przesada ale jak widze ceny marantzow czy pioneerow niektorych to trx 3000 moglby byc tyle wart... zważywszy na to ze byla to alternatywa i odp na najwieksze monsterki innych firm... do tego pisza ze tfk to brzydal... kidys zamieszcze fotki odpucowanego klocka - to piekny i bardzo pomyslowy a do tego swietnie brzmi.
vintage audio
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

Telefunken 9 Jahre 1 Monat ago #5701

  • chrzan49
  • chrzan49s Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Beiträge: 654
  • Dank erhalten: 21
  • Karma: 10
TRX 3000 to jeden z najlepszych .Mam 2 sztuki oraz TR 1200 i serię 750 tez doskonała.Ceny za TRX w POlsce a ostatnio pojawiło sie kila na All sa smieszne za to jakies japońskie wypasy owszem niezle i piekne sa oferowane po 300-5000 zł.To juz przegięcie ale jak sie porowna ceny np Naim który nie powala to mym zaniem źle wydane pieniądze.No chyba że ktos chce sobie pogrubic i przedłuzyć członka.Podobnie z autami.
Pozdrawiam Tomasz
PS Za około 1000 zł można zobyć cudowna lampowa Sabę grającą tak że kapcie spadaja oczywiście po dobrym serwisie.Ale ogolnie taka lampowa zabawa raczej dla zamożniejszych.
Przypominam że kolosy po 120-200 W w kanale nie oferuja dobrego dźwieku.Pobór mocy prawie 1 kW i rachunki za prąd zjedzą zyski a ewentualny koszt naprawy horrendalny.
Piotrze,Marantze szwance ale te pierwsze dobre i piekne ino "kultowe" jak najgprsze auto VW czyli garbus.
Popatrz na ceny marnego jednak Radmora a idą jak świeże bułeczki.
Letzte Änderung: 9 Jahre 1 Monat ago von chrzan49.
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

Ostatnio dodane Katalogi

Popularni użytkownicy

Top Profile Aufrufe
piootr 565
chrzan49 316
Laslo 105
Patrick 100
mareks 99
damian 79
Pumcat 70
elektrospiro 45
Marek-41 41
zbychu 40
Sonix 39
WoleMerce 38
chuck4 32
zaffff 27
marek_c4 27
yellow1 21
ogr30 21
piotr_3miasto 19
DARUTOM 19
Excalibue 15
  • Keine Beiträge vorhanden.