Willkommen, Gast
Benutzername: Passwort: Angemeldet bleiben:

THEMA: Dobre podłogówki do 3500 zł

Dobre podłogówki do 3500 zł 7 Jahre 2 Monate ago #7085

  • Charakterny
  • Charakternys Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Beiträge: 102
  • Karma: 0
Cześć, szukam fajnych podłogówek do 3500zł. Dzieki temu, że szwagier zostawił u mnie swoje ESS, moja świerzo upieczona żona zajarała się dużymi kolumnami i chciałaby zmienić Saba 1300 na coś większego :) więc nie będę protestować chodź wolałbym jakiś fajny wzmacniacz albo ampli kupić.... Wracając do szwagra to kupił ostatnio B&W 801 Series 80, które zrobiły na mnie pozytywne wrażenie więc może coś z B&W. Są na allegro allegro.pl/bowers-wilkins-802-series-80-i6660750119.html gościu napisał, że min to 2700 ale są troszkę w słabym stanie... Jakieś fajne propozycję do salonu +30m ze szczegółową górą. No i muszą mieć jeszcze wysoki WAF :) ( wife acceptance factor ) czyli nie mogą być czarne ani nowoczesne za bardzo :)
Letzte Änderung: 7 Jahre 2 Monate ago von Charakterny.
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

Dobre podłogówki do 3500 zł 7 Jahre 2 Monate ago #7086

  • piootr
  • piootrs Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Beiträge: 1883
  • Dank erhalten: 17
  • Karma: 41
Ja bym spróbował z modelem B&W DM6 potocznie zwane PINGWINAMI :) - grają świetnie. widziałem na jednej aukcji u użytkownika audio-benel <--- tu masz link do jednej jego aukcji - na pierwszej fotce widać, że w tle stoją te B&w DM6. Warto popytać myślę, że powinieneś zmieścić się w budżecie,. Tego modelu 802 osobiście nie słyszałem ale czytałem gdzieś na necie opinie, że DM6 grają lepiej. Osobiście mam model DM6 i gra genialnie. porównując np do SABA 1300 to raczej nie ta bajka :evil:
vintage audio
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

Dobre podłogówki do 3500 zł 7 Jahre 2 Monate ago #7087

  • Charakterny
  • Charakternys Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Beiträge: 102
  • Karma: 0
Dzięki Piootrze za odpowiedź ;) myślałem, że nie są do dostania .... 3 kolumny B&W z 1976. Wysłałem zapytanie czy nie chciałby pan sprzedać ;) ale pojawiły się także allegro.pl/b-w-dm3000-bowers-and-wilkins...7833415.html#thumb/3 mają bardzo dobre opinie w necie www.audioreview.com/cat/speakers/floorst..._450727_1594crx.aspx
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

Dobre podłogówki do 3500 zł 7 Jahre 2 Monate ago #7088

  • Laslo
  • Laslos Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Beiträge: 845
  • Dank erhalten: 32
  • Karma: 10
piootr schrieb:
Osobiście mam model DM6 i gra genialnie.

Piootrze, Ty to masz już chyba wszystko :)
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

Dobre podłogówki do 3500 zł 7 Jahre 2 Monate ago #7089

  • piootr
  • piootrs Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Beiträge: 1883
  • Dank erhalten: 17
  • Karma: 41
oj tam.. :evil: trochę tego słyszałem i testowałem... nie tylko swój sprzęt ale od bardziej i mniej znajomych.
a co do DM6 to jeszcze tylko zwrócę uwagę uwagę na fakt, że kolumny te znakomicie i przede wszystkim sprawdzają się ze sporej mocy wzmacniaczami czy amplitunerami 100W +
vintage audio
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

Dobre podłogówki do 3500 zł 7 Jahre 2 Monate ago #7106

  • chuck4
  • chuck4s Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Beiträge: 135
  • Karma: 0
te B&W DM3000 z Wrocławia sa wystawiane z 2 rok i nikt tego nie kupuje bo cena to nieporozumienie. jakieś 9 miesięcy wstecz były dwie pary na allegro czarna i jasne i kosztowały w granicach 2 tyś
ale jako ciekawostkę podam że jedną z nich kupiła firma NOMOS z Warszawy i sprzedała po ich "sławetnym odnowieniu" za 5 tyś he he
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

Dobre podłogówki do 3500 zł 7 Jahre 2 Monate ago #7113

  • Charakterny
  • Charakternys Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Beiträge: 102
  • Karma: 0
To przepłaciłem ;) kupiłem te B&W ale sugerowałem się cenami jakie chodzą na świecie a są między $700 a $1200 więc zapłaciłem gdzieś pomiędzy bo troszkę niższą cenę wynegocjowałem a kolumny są super stanie. Miałem propozycje DM6 za 3500 zł ale tak jak pisałem potrzebuję coś wysokiego i stabilnego z racji na koty które lubią spać na kolumnach :)
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

Dobre podłogówki do 3500 zł 7 Jahre 2 Monate ago #7114

  • Laslo
  • Laslos Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Beiträge: 845
  • Dank erhalten: 32
  • Karma: 10
chuck4 schrieb:
te B&W DM3000 z Wrocławia sa wystawiane z 2 rok i nikt tego nie kupuje bo cena to nieporozumienie. jakieś 9 miesięcy wstecz były dwie pary na allegro czarna i jasne i kosztowały w granicach 2 tyś
ale jako ciekawostkę podam że jedną z nich kupiła firma NOMOS z Warszawy i sprzedała po ich "sławetnym odnowieniu" za 5 tyś he he
"Fachowcy" się cenią :)
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

Dobre podłogówki do 3500 zł 7 Jahre 2 Monate ago #7124

  • piootr
  • piootrs Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Beiträge: 1883
  • Dank erhalten: 17
  • Karma: 41
Charakterny schrieb:
To przepłaciłem ;) kupiłem te B&W ale sugerowałem się cenami jakie chodzą na świecie a są między $700 a $1200 więc zapłaciłem gdzieś pomiędzy bo troszkę niższą cenę wynegocjowałem a kolumny są super stanie. Miałem propozycje DM6 za 3500 zł ale tak jak pisałem potrzebuję coś wysokiego i stabilnego z racji na koty które lubią spać na kolumnach :)

wiadomo kolumny mają specyficzny desig , ale te łapki na których stoją są bardzo stabilne i do tego bardzo masywne a wysokie także ;)
vintage audio
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

Dobre podłogówki do 3500 zł 7 Jahre 2 Monate ago #7129

  • Charakterny
  • Charakternys Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Beiträge: 102
  • Karma: 0
Na razie będę musiał żyć z DM3000 :) teraz czas na jakiś mocniejszy wzmacniacz.
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

Ostatnio dodane Katalogi

Popularni użytkownicy

Top Profile Aufrufe
piootr 565
chrzan49 316
Laslo 105
Patrick 100
mareks 99
damian 79
Pumcat 70
elektrospiro 45
Marek-41 41
zbychu 40
Sonix 39
WoleMerce 38
chuck4 32
zaffff 27
marek_c4 27
yellow1 21
ogr30 21
piotr_3miasto 19
DARUTOM 19
Excalibue 15
  • Keine Beiträge vorhanden.