Добро пожаловать, Гость
Логин: Пароль: Запомнить меня
  • Страница:
  • 1
  • 2
  • 3

ТЕМА: ACTA - zagrozi naszej stronie?

O:ACTA - zagrozi naszej stronie? 12 года 2 мес. ago #2623

  • Sonix
  • Sonix аватар
  • Offline
  • Ekspert
  • Сообщений: 143
  • Репутация: 1
adies napisał:
to pokazuje, że demokracja to pic na wode, rządy państw i tak robią co chcą.



Benjamin Franklin napisał:
Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania!

I niech ktoś mi powie że to nieprawda...

Pozwólcie że zacytuję tutaj pewną informację poprzedzającą falę sprzeciwów wobec ACTA:
W ostatni czwartek amerykańskie władze podjęły decyzję o zamknięciu Megaupload i aresztowaniu jej przedstawicieli....

....Wraz z zamknięciem Megaupload na światło dzienne wypłynęła informacja, że prezesem strony był uznany producent, a prywatnie mąż Alicii Keys – Swizz Beatz. On jednak nie został aresztowany. Policja uznała, że jego rola w firmie służyła przede wszystkim poprawieniu wizerunku witryny i promocji.....

Widać tutaj ewidentnie że są 'równi' i 'równiejsi' wobec prawa.

Aż strach pomyśleć co będzie się działo gdy ratyfikują ACTA, ale wydaje mi się że nie przejdzie to w tej postaci jak jest teraz.

Może czytaliście już o wyroku TS ale tak już informacyjnie:

www.wiadomosci24.pl/artykul/sabam_vs_sca..._jest_223629--1.html

Najlepsze na końcu.....
Последнее редактирование: 12 года 2 мес. ago от Sonix.
Администратор запретил публиковать записи гостям.

O:ACTA - zagrozi naszej stronie? 12 года 2 мес. ago #2624

  • piootr
  • piootr аватар
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Сообщений: 1883
  • Спасибо получено: 17
  • Репутация: 41
to jest jakaś masakra...
najlepsze jest to że akta nie odnosi się tylko do Internetu ale do wielu innych rzeczy.
vintage audio
Администратор запретил публиковать записи гостям.

O:ACTA - zagrozi naszej stronie? 12 года 2 мес. ago #2625

  • adies
  • adies аватар
  • Offline
  • User is blocked
  • Сообщений: 22
  • Репутация: 0
mnie boli to, że już nawet teraz nie mogę pobierać muzyki we flacu, bo praktycznie wszystkie linki są usunięte :unsure:
ale podobno zdrajca narodu Tusk wymiękka i nie chce juz ACTA, więc nadzieja jest
Администратор запретил публиковать записи гостям.

O:ACTA - zagrozi naszej stronie? 12 года 2 мес. ago #2628

  • Laslo
  • Laslo аватар
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Сообщений: 845
  • Спасибо получено: 32
  • Репутация: 10
O Donku, cytując klasykę: "Ten człowiek w życiu słowa prawdy nie powiedział" ;)
Администратор запретил публиковать записи гостям.

O:ACTA - zagrozi naszej stronie? 12 года 2 мес. ago #2631

  • piootr
  • piootr аватар
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Сообщений: 1883
  • Спасибо получено: 17
  • Репутация: 41
nie wyobrazam sobie tego wszystkiego - dojdzie do tego ze 90 procent stron trzeba bedzie pozamykac...

ostatnie gdzies czytałem o pierwszej ofierze AKTA, koles w Angli załozył portal który udostepniał narzedzie do wrzucania na strone linków z filmami itp... i najlepsze jest to ze prawo GB tego mu nie zakazywało ale stany sie o to upomniały i pradopodobnie zostanie poddany ekstradycji i moze beknać nawet 10 lat... fakt ze jego portal miał około 300 tys wejsc w miesiacu - co jest ogromna liczba - a ze nie był wysoko postawiony - tzw szycha (ma 23 lata) to ktos sie za niego zabrał.

tak z grubsza opisałem ... jak przypomne sobie gdzie to było opisane zamieszcze link
vintage audio
Администратор запретил публиковать записи гостям.

O:ACTA - zagrozi naszej stronie? 12 года 2 мес. ago #2635

  • adies
  • adies аватар
  • Offline
  • User is blocked
  • Сообщений: 22
  • Репутация: 0
na wiadomościach gg było, tam praktycznie wszystko na temat ACTA jest
Администратор запретил публиковать записи гостям.

O:ACTA - zagrozi naszej stronie? 12 года 2 мес. ago #2640

  • damian
  • damian аватар
  • Offline
  • Złoty Ekspert
  • Сообщений: 295
  • Репутация: 0
chłopaki tak czytam te posty,oglądam TV słucham radia i tak myślę że co oni robią czy naprawdę u nas w kraju niema innych ważnych problemów?
A co do naszego forum to mamy pozamiatane bo niektórzy mają tyle fotek i linków na forum że kaplica,nie chce nic mówić ale kolega Piotr to już chyba dożywocie dostanie a inni razem zemną pójdą za współudział.
Ale nie martwcie się jak dostaniemy się do tego samego<kurortu>to sobie na wybiegu o audio pogadamy,więc już forum nie będzie potrzebne,kto wie może pozwolą nam zabrać po jakimś wzmacniaczu do celi.
Dobrze że u nas niema kary śmierci bo bałbym się o nie których,że już o admin. nie wspomnę.
A tak sobie myślę że jak bym poszedł na układ z policją to może ominie mnie kurort i dostane w nagrodę wszystkie wasze sprzęciki,ale super lecę robić jakieś miejsce w piwnicy bo w mieszkaniu nie pomieszcze.
Администратор запретил публиковать записи гостям.

O:ACTA - zagrozi naszej stronie? 12 года 2 мес. ago #2643

  • piootr
  • piootr аватар
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Сообщений: 1883
  • Спасибо получено: 17
  • Репутация: 41
;)... mam nadzieję że pozwolą zabrać jakieś amplitunery ze sobą.

na poważnie, to z drugiej strony jak dołaczasz link to niby skad masz wiedziec ze to ktos dziabną ... jezeli to miałby byc prawda to 99% stron musieliby pozamykać a w zasadzie wszystkie fora.
vintage audio
Администратор запретил публиковать записи гостям.

O:ACTA - zagrozi naszej stronie? 12 года 2 мес. ago #2647

  • adies
  • adies аватар
  • Offline
  • User is blocked
  • Сообщений: 22
  • Репутация: 0
i jakieś kolumny do tego ;)
I właśnie o to chodzi, żeby zniknęły wolne fora. Moim zdaniem, prawa autorskie to tylko przykrywka, chodzi o to żeby ocenzurować ostatnie miejsce w którym każdy ma wolność słowa, i ostatnie miejsce w którym mamy niezależne wiadomości. Przykład? usunięcie przez kancelarie premiera 7 tys. negatywnych komentarzy na temat ACTA na ich profilu na facebooku. A cenzura i pełne monitorowanie użytkowników neta? Nawet na gg nie będzie można swobodnie pogadać. Witaj komuno!
Последнее редактирование: 12 года 2 мес. ago от adies.
Администратор запретил публиковать записи гостям.

O:ACTA - zagrozi naszej stronie? 12 года 2 мес. ago #2649

  • Laslo
  • Laslo аватар
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Сообщений: 845
  • Спасибо получено: 32
  • Репутация: 10
Drobnymi krokami zabierają nam resztki wolności. Pod przykrywą rozwoju technicznego i nowych funkcjonalności tworzą narzędzia wykorzystywane później do inwigilacji. Przykład: GPS, mapy google, androidy wysyłające w tle informacje o lokalizacji, kontaktach, wykonanych telefonach itp itd...
WYobraźcie sobie teraz, że zwykły Kowalski chce wystartować w wyborach i zrobić jakąś małą rewolucję. Natychmiast wyciągną dane historyczne i na wszystkich portalach pojawią się informacje o tym co gdzie i kiedy w ramach politycznej walki z opozycją. Na każdego będa mieć haki bo nikt święty nie jest.
Последнее редактирование: 12 года 2 мес. ago от Laslo.
Администратор запретил публиковать записи гостям.
  • Страница:
  • 1
  • 2
  • 3

Ostatnio dodane Katalogi

Ostatnio dodane posty na FORUM

Popularni użytkownicy

Попул?рные профили Про?мотров
piootr 565
chrzan49 316
Laslo 105
Patrick 100
mareks 99
damian 79
Pumcat 70
elektrospiro 45
Marek-41 41
zbychu 40
Sonix 39
WoleMerce 38
chuck4 32
zaffff 27
marek_c4 27
yellow1 21
ogr30 21
piotr_3miasto 19
DARUTOM 19
Excalibue 15
  • Нет сообщений для показа