Добро пожаловать, Гость
Логин: Пароль: Запомнить меня
  • Страница:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

ТЕМА: ściemniacze na allegro 2010

O:ściemniacze na allegro 2010 13 года 7 мес. ago #786

  • piootr
  • piootr аватар
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Сообщений: 1883
  • Спасибо получено: 17
  • Репутация: 41
a teraz coś specjalnego - cena super kosmos :) - już wiele widziałem ale to jest przegięcie na całej linii

tuner Marantz 115
vintage audio
Администратор запретил публиковать записи гостям.

O:ściemniacze na allegro 2010 13 года 7 мес. ago #787

  • piootr
  • piootr аватар
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Сообщений: 1883
  • Спасибо получено: 17
  • Репутация: 41
aha...byłbym zapomniał - koleś jeszcze dodatkowo rozciągną zdjęcia - głupota świata i próba wprowadzenia ludzi w błąd
vintage audio
Администратор запретил публиковать записи гостям.

O:ściemniacze na allegro 2010 13 года 5 мес. ago #883

  • DARUTOM
  • DARUTOM аватар
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Сообщений: 80
  • Репутация: 0
mysle ze sie mylisz- problem polega na tym ze ten sprzet gra dobrze ale jest go coraz mniej i idzie w cene i dalej bedzie szedl czy to sie komus podoba czy nie bo coraz wiecej osob chce dobrze posluchac a handal za kilka tysiecy nic nam nie zaproponuje. Fachowcy twierdza ze rodzynki audio z roku na rok ida w gore 10-30 %. Problem jest tylko z tymi gratami ktore maja ladne aluminiowe obudowy i sa z tamtych lat lecz nijak do dobrych nie naleza. Niestety ciemny klient nie wie o tym i zaplaci za sporo kilogramow zlomu bo mu sie spodobal. Mozesz miec za taki stan zeczy pretensje to wlasciciela tego forum i podobnych bowiem ludzie ktorzy maja pojecie swymi wypowiedziami nakrecaja ten rynek. Jezeli ktos ma pieniadze i zapragnie nabyc opisany model sprzetu to zaplaci i ma to gdzies bo nie ma konkurencji w sprzedazy
Администратор запретил публиковать записи гостям.

O:ściemniacze na allegro 2010 13 года 5 мес. ago #884

  • piootr
  • piootr аватар
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Сообщений: 1883
  • Спасибо получено: 17
  • Репутация: 41
ja tylko nie rozumie ludzi którzy trzymają sprzęt na wiadomych portalach aukcyjnych po ponad rok czasu za pieniądze za które ten sprzet i tak sie nie sprzeda. Widac chca sie tylko pochwalic, w takiej sytuacji pomylili portale - powinni zamieszczac zdjecia tutaj w bazie klasyków a nie na portalach aukcyjnych...;)

Obserwuje aukcje i czesto jest tak ze staja klocki za wysoka kase a w międzyczasie te same sprzedaja sie za połowe a nawet mniejsza kwote na normalnej licytacji...
Kupa jest handlarzy i cwaniaczków, którzy maja gdzieś to czy sprzet jest ciekawy i klasowy - liczy sie tylko to, aby kogos nabic w butelkę.
vintage audio
Администратор запретил публиковать записи гостям.

O:ściemniacze na allegro 2010 13 года 5 мес. ago #885

  • mareks
  • mareks аватар
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Сообщений: 603
  • Репутация: 7
DARUTOM cos Ty pitolisz tutaj bez sensu... takie forum jak to daje wlaśnie temu biednemu "ciemnemu" jak to okreslasz kupcowi szanse na uzyskanie realnej pomocy przy zakupie konkretnego sprzetu. Zreszta juz takie przypadki były na tym forum. Ktos pisał zapytanie "...co kupic poradźcie..." i bynajmniej forumowicze nie wciskali mu badziewia, tylko starali sie obiektywnie cos doradzic. Przynajmniej ja to tak widziałem.

A co do cen to raczej nie powinienes sie na ten temat wypowiadac... bo sam sypiesz ceny z kosmosu za sprzęty, które w normalnej licytacji kupiłbyś za połowę tej ceny. Ja rozumie że są to rzadkie modele jak choćby Sansui ampli czy Pioneer kolumny... ale dobrze wiesz -> nie za te pieniadze, tylko sztucznie podbijasz cene.
...bo potem taki przysłowiowy Kowalski ma do sprzedania jakis sprzet i zobaczy ze ktos inny sprzedaje to samo za kosmiczne pieniazki... dalszy scenariusz juz chyba kazdy sam sobie może dopisać.

Choć masz racje co do jednego, ze dzisiaj nawet za kilka tysiecy zł mozna sobie kupić "plastikowe gówno", a stary sprzet czesto gra lepiej i jest go coraz mniej na rynku.

Reasumując - stary sprzet jest tyle wart ile jesteśmy w stanie za niego zapłacić, czego odpowiednikiem jest często normalna uczciwa licytacja.

TO JE MOJA OPINIA !!!

Czy nie mam racji ???
Администратор запретил публиковать записи гостям.

O:ściemniacze na allegro 2010 13 года 5 мес. ago #886

  • artek2102
  • artek2102 аватар
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Сообщений: 42
  • Репутация: 1
mareks ująłeś to bardzo dobrze...

Wq mnie fora miłośników audio są dobrą skarbnicą wiedzy. Można się na nich dużo dowiedzieć na temat danego "klocka"; zapytać o oponię właścicieli. Owszem są handlarze którzy czatują na takich forach na Kowalskiego, któremu podeślą swój własny sprzęt i wcisną mu za chorą kwotę.

Sprzęt używany, stary itd jest warty tyle ile gotowi są za niego zapłacić inni ludzie... A jeżeli chodzi o klasyki... jest ich coraz mniej, a popyt z tego co widzę coraz większy więc siłą rzeczy będą stawać się coraz droższe.

A co do wyglądu... czasem też warto mieć u siebie jakiegoś ładnie wyglądającego klocka, który niekoniecznie super zagra, ale swoim wyglądem powala. Od tak... taka odskocznia... pokierować się sercem a nie rozumem;)
Администратор запретил публиковать записи гостям.

O:ściemniacze na allegro 2010 13 года 3 мес. ago #1234

  • chuck4
  • chuck4 аватар
  • Offline
  • Ekspert
  • Сообщений: 135
  • Репутация: 0
Администратор запретил публиковать записи гостям.

O:ściemniacze na allegro 2010 13 года 3 мес. ago #1238

  • chuck4
  • chuck4 аватар
  • Offline
  • Ekspert
  • Сообщений: 135
  • Репутация: 0
allegro.pl/audioscan-6090-giganty-seas-b...sen-i1386222176.html

tu też trzeba uważać koleś szuka frajera na teksty typu seas i coral pół roku wcześniej kupił je za normalne pieniądze -500 zł
Администратор запретил публиковать записи гостям.

O:ściemniacze na allegro 2010 13 года 3 мес. ago #1239

  • mareks
  • mareks аватар
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Сообщений: 603
  • Репутация: 7
a tych kolesi to ja już wcale nie rozumie... trzymają sprzęty po ponad rok czasu i sztucznie robią zamęt...

popatrzcie na ta cene:
Grundig Audiorama 8000

chyba ich do reszty pogieło...
fajne kolumny ale nie za te pieniądze. dopiero co stały za 1300 zł w idealnym stanie i tez sie nie sprzedały..

ręce mi opadają ... banda bajkopisarzy i tyle !!!!
Администратор запретил публиковать записи гостям.

O:ściemniacze na allegro 2010 13 года 3 мес. ago #1240

  • skut
  • skut аватар
  • Offline
  • Nowicjusz
  • Сообщений: 6
  • Репутация: 0
jak to się mawia:

"przyjdzie głupi ... i kupi" :-)
Администратор запретил публиковать записи гостям.
  • Страница:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Ostatnio dodane Katalogi

Ostatnio dodane posty na FORUM

Popularni użytkownicy

Попул?рные профили Про?мотров
piootr 565
chrzan49 316
Laslo 105
Patrick 100
mareks 99
damian 79
Pumcat 70
elektrospiro 45
Marek-41 41
zbychu 40
Sonix 39
WoleMerce 38
chuck4 32
zaffff 27
marek_c4 27
yellow1 21
ogr30 21
piotr_3miasto 19
DARUTOM 19
Excalibue 15
  • Нет сообщений для показа