Willkommen, Gast
Benutzername: Passwort: Angemeldet bleiben:

THEMA: NIE REKOMENDOWANE UWAGA WAŁEK

O:NIE REKOMENDOWANE UWAGA WAŁEK 13 Jahre 1 Monat ago #1518

  • chuck4
  • chuck4s Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Beiträge: 135
  • Karma: 0
A ja go popieram, to co allegro zrobiło po zmianie cennika to masakra łoja po dupie że hej! co z tego że jest świstak za free albo ebay za połowę ceny allegro jak tam by go za 50zł nie sprzedał bo nikt tam nie zagląda. jak sie chce kupować w najdroższym serwisie to nie widzę problemu żeby normalni sprzedawcy tak robili nie mowie tu o handlarzach którzy kupują złomy po 10 euro a potem odsprzedają z 10000% tylko o normalnych uczciwych ludziach którzy kiedyś cos kupili i nie chca na tym tracić bo powiedzmy kupił wcześniej za 500 zł plus wysyłka a teraz sprzedał powiedzmy za 450 z czego musi oddać all 17 zł to zawsze lepiej te 17 doliczyć do wysyłki
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

O:NIE REKOMENDOWANE UWAGA WAŁEK 13 Jahre 1 Monat ago #1519

  • piootr
  • piootrs Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Beiträge: 1883
  • Dank erhalten: 17
  • Karma: 41
w sumie masz racje z tym ze allegro przegina z cenami -
tyle tylko ze ktos moze nie zauwazyc tej kwoty


zawsze mozna zamieścić tutaj za freeeee ;)
vintage audio
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

O:NIE REKOMENDOWANE UWAGA WAŁEK 13 Jahre 1 Monat ago #1520

  • Dziku
  • Dzikus Avatar
  • Offline
  • Bywalec
  • Beiträge: 67
  • Karma: 0
Otóż to, nie wszyscy od razu czytają rubrykę koszt przesyłki, a jeszcze mniejszy procent "dodatkowe opcje wysyłki"

Co do opłat, żyjemy w takim kraju, że nawet chcąc przed własnym domem, na własnym placu ustawić namiot i w nim coś sprzedawać, musimy się liczyć z tym, że przyjedzie straż miejska i każe za to zapłacić. Można tego uniknąć, ale, pod warunkiem, zapłacenia podatku za przeznaczenie terenu pod w/w namiotem pod działalność handlową.

Więc owszem serwisy aukcyjne nie należą do tanich, ale coś za coś, chcemy sprzedawać, musimy płacić...
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

O:NIE REKOMENDOWANE UWAGA WAŁEK 13 Jahre 1 Monat ago #1523

  • chuck4
  • chuck4s Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Beiträge: 135
  • Karma: 0
wiec skoro kupujący wybierają akurat allegro bo im najbardziej odpowiada ma super funkcje i jest czytelne to nie widzę przeszkód czemu mieli by za to nie zapłacić. Moge podą przykład w zeszłym roku po zmianach na allegro zacząłem także wystawiać przedmioty na świstak każda aukcja na świstaku była pomniejszona o prowizje jaka musiał bym zapłacic all wystawiłem bezterminowo aukcje miałem w jednej miałem 7 a w drugiej 14 wejść kiedy na alle gro ponad 500 i w końcu sprzedałem wszystko na allegro skoro ktoś wolał zapłacić więcej w serwisie który zna to nie widzę przeszkód w doliczaniu prowizji do kosztu wysyłki przecież to nie moja wina że kupujący sa leniwi i wygodniccy - dlaczego ja akurat mam byc na tym stratny?
Letzte Änderung: 13 Jahre 1 Monat ago von chuck4.
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

O:NIE REKOMENDOWANE UWAGA WAŁEK 13 Jahre 1 Monat ago #1524

  • Dziku
  • Dzikus Avatar
  • Offline
  • Bywalec
  • Beiträge: 67
  • Karma: 0
Nie widzę nic złego w doliczeniu do przesyłki pewnej kwoty...wiadomo opakowanie, transport na pocztę, etc. Ale bez przesady, jak widać są tacy, co na tym bazują, potrafią po aukcji doliczyć vat, kupując np dwa przedmioty policzyć podwójnie za wysyłkę, mimo, iż przedmioty wysyłane są razem, za pół skasowanej ceny. Spotkałem się już nawet z dopłatą "za sprawdzenie, czy przedmiot jest sprawny" sic! Kupujący nie są głupi, (z przekonaniem że są, daleko sie nie zajdzie) z resztą cennik poczty jest dostępny nawet przez internet, a tacy dorobkiewicze nałapią negatywów (teraz też są gwiazdki) i tracą następnych potencjalnych klientów. Jak mawiał mój nauczyciel od ekonomii "prostą drogą dalej zajdziesz"
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

O:NIE REKOMENDOWANE UWAGA WAŁEK 13 Jahre 1 Monat ago #1525

  • chuck4
  • chuck4s Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Beiträge: 135
  • Karma: 0
masz trochę racji ten podany przykład sprzedawcy marantza to przegięcie ale nie oszukujmy sie jest tak że allegro dyktuje ceny i każdy kto trochę sprzedawał wie ile to kosztuje
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

O:NIE REKOMENDOWANE UWAGA WAŁEK 13 Jahre 1 Monat ago #1526

  • piootr
  • piootrs Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Beiträge: 1883
  • Dank erhalten: 17
  • Karma: 41
w sumie to dobry pomysł zeby obejsc opłaty allegro, ale można by jakos poinformowac kupujacych żeby zwrócili zanim zalicytuja uwage na koszty transportu...

reasumujac - Polak potrafi ;)
vintage audio
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

O:NIE REKOMENDOWANE UWAGA WAŁEK 13 Jahre 1 Monat ago #1527

  • Dziku
  • Dzikus Avatar
  • Offline
  • Bywalec
  • Beiträge: 67
  • Karma: 0
Kiedyś widziałem aukcję (kup teraz) z nowym telewizorem za 1zł ! Jendak w treści wielkimi literami widniała informacja: "koszt przesyłki 999zł" :ohmy:
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

O:NIE REKOMENDOWANE UWAGA WAŁEK 13 Jahre 1 Monat ago #1528

  • piootr
  • piootrs Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Beiträge: 1883
  • Dank erhalten: 17
  • Karma: 41
:laugh: i co nie mogą nic z tym zrobić - chyba ze zaraz tak zmienią skrypty ze za koszty transpotu beda tez naliczac prowizje, dziady pieronskie
vintage audio
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

O:NIE REKOMENDOWANE UWAGA WAŁEK 13 Jahre 2 Wochen ago #1624

  • chuck4
  • chuck4s Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Beiträge: 135
  • Karma: 0
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

Ostatnio dodane Katalogi

Popularni użytkownicy

Top Profile Aufrufe
piootr 565
chrzan49 316
Laslo 105
Patrick 100
mareks 99
damian 79
Pumcat 70
elektrospiro 45
Marek-41 41
zbychu 40
Sonix 39
WoleMerce 38
chuck4 32
zaffff 27
marek_c4 27
yellow1 21
ogr30 21
piotr_3miasto 19
DARUTOM 19
Excalibue 15
  • Keine Beiträge vorhanden.