Willkommen, Gast
Benutzername: Passwort: Angemeldet bleiben:

THEMA: KENWOOD KR 8340 VS POLSKI RADMOR 5102/5100

O:KENWOOD KR 8340 VS POLSKI RADMOR 5102/5100 13 Jahre 9 Monate ago #680

  • piootr
  • piootrs Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Beiträge: 1883
  • Dank erhalten: 17
  • Karma: 41
a wiec ;) - uwazam ze diabeł tkwi w szczegółach wiec pozwole sobie odniesc sie do tego pioneera sx-939 z linku który wstawiłes.
Sprzet jest w niezłym stanie - choc daleki od ideału jak sie mu lepiej przyjrzec. Piekny ale pewnie kosztowałby znacznie wiecej gdyby nie to ze nie jest do końca taki jak powinien.

Co w srodku tego nie widzimy, ale tez warto sie zapoznac. Widac ze mamy tu raczej doczynienia z jakims skladakiem - DWIE GAŁECZKI NIEORYGINALNE !!!
Zwróc prosze uwage na duza gałke od skali jest nieoryginalna choc tez od Pioneera ;) tylko z innej serii (nie jest karbowana a powinna) do tego jedna gałka z tych na dole równeiz jest od pioneera z tej serii ale niestety powinna byc mniejsza ;) (4 galeczka od lewej strony powinna byc mniejsza - taka jak pierwsza).

Wniosek jest prosty ktos juz kombinował przy sprzecie i chce sie go pozbyc, przypuszczam ze w srodku równiez moglibysmy spotkac sie z niespodzianka - no chyba ze komus na tym nie zalezy ;).


Ogladajac tego Pioneera - zapytam jeszcze o tego Kenwooda KR-8340, czy czasem nie kupiłes go od tego samego uzytkownika Allegro ??
vintage audio
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

O:KENWOOD KR 8340 VS POLSKI RADMOR 5102/5100 13 Jahre 9 Monate ago #681

  • tomcinkowiec
  • tomcinkowiecs Avatar
  • Offline
  • Nowicjusz
  • Beiträge: 14
  • Karma: 0
o kurde tego się nie spodziewałem tak to jest jak się ma małą wiedzę na temat zachodnich klocków , muszę sie jeszcze dużo dowiedzieć ( gdzieś na aukcji widziałem jakiegoś klasyka chyba z gałeczką radmora ... powoli w to wierze ...) , no właśnie kupiłem , koleś zapewnia że jest w dobrym stanie technicznym , wytargowałem 600 zł , daje 30 dni gwarancji rozruchowej . Koleś negatywów niema .... A to mail od tego Pana:

" Każdy z moich sprzętów przechodzi generalny przegląd techniczny i jeśli jest taka potrzeba, jest naprawiany.
Ten egzemplarz jest w pełni sprawny. Dodatkowo daję 30-dniową gwarancję rozruchową.
Wnętrze jest oryginalne i wolałbym nie rozkręcać bez wyraźnej potrzeby sprawnego sprzętu.
Co do wyglądu zewnętrznego, to zdjęcia na aukcji według mnie bardzo dobrze oddają jego stan."

( allegro.pl/show_item.php?item=1124468740 ) Mogę spodziewać się psikusa ? POZDRAWIAM
Letzte Änderung: 13 Jahre 9 Monate ago von tomcinkowiec.
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

O:KENWOOD KR 8340 VS POLSKI RADMOR 5102/5100 13 Jahre 9 Monate ago #682

  • piootr
  • piootrs Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Beiträge: 1883
  • Dank erhalten: 17
  • Karma: 41
Psikus niestety jest .... :(

Czy dokładnie przegladałes zdjecia - patrz tylna fotka -
brak demodulatora - wolna kieszeń na tylnym panelu po lewej stronie patrzac od tyłu.
Jest to taka jakby kaseta która mozna wyciagnac i ktos ja z niego niestety wyciagna.
Demodulator odpowiada za automatyczne wyszukiwanie stacji, ale nie przeszkadza to w funkcjonowaniu tego amplitunera.

Masz odpowiedz dlaczego niedawno model 7340 sprzedał sie za wiele wieksze pieniazki a ten juz chwile stoi i nie chce sie sprzedac za wiele niższe pieniażki...
vintage audio
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

O:KENWOOD KR 8340 VS POLSKI RADMOR 5102/5100 13 Jahre 9 Monate ago #683

  • artek2102
  • artek2102s Avatar
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Beiträge: 42
  • Karma: 1
ten użytkownik wg mnie ma bardzo wygórowane ceny.... ja np zwykle kupuję sprzęt od zwykłych ludzi.... nie od handlarzy...
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

O:KENWOOD KR 8340 VS POLSKI RADMOR 5102/5100 13 Jahre 9 Monate ago #684

  • piootr
  • piootrs Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Beiträge: 1883
  • Dank erhalten: 17
  • Karma: 41
zgadzam sie ze drogo i jak widac nie zawsze ma sprzet opisany jak nalezy (patrz Kenwood KR-8340)... ale to juz jest żerowanie na niewiedzy innych, niestety wiedza kosztuje.
vintage audio
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

O:KENWOOD KR 8340 VS POLSKI RADMOR 5102/5100 13 Jahre 9 Monate ago #685

  • artek2102
  • artek2102s Avatar
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Beiträge: 42
  • Karma: 1
swego czasu chciałem coś od niego kupić ale jak zwróciłem uwagę na braki w sprzęcie obraził mnie i od tamtej pory omijam jego aukcję szerokim łukiem.... najlepiej kupić sprzęt od zwykłego kolekcjonera lub użytkownika... gwarancja solidnego opisu i udzielenia wszelkich informacji o sprzęcie....
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

O:KENWOOD KR 8340 VS POLSKI RADMOR 5102/5100 13 Jahre 9 Monate ago #686

  • tomcinkowiec
  • tomcinkowiecs Avatar
  • Offline
  • Nowicjusz
  • Beiträge: 14
  • Karma: 0
co do demodulatora to zauważyłem to dopiero jak go kupiłem :( a gałki są oryginalne ? to niestety to nie jest radmor o ktorym wiem bardzo dużo , na allegro często widze dzieki temu przekręty . Ale ze
sprzętem zachodnim nie mam doświadczeń ponieważ dopiero zaczynam się interesować a teraz mam za swoje .Kurde mam nadzieje że będzie sprawny
Letzte Änderung: 13 Jahre 9 Monate ago von tomcinkowiec.
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

O:KENWOOD KR 8340 VS POLSKI RADMOR 5102/5100 13 Jahre 9 Monate ago #687

  • tomcinkowiec
  • tomcinkowiecs Avatar
  • Offline
  • Nowicjusz
  • Beiträge: 14
  • Karma: 0
Bardzo DZIĘKUJE za pomoc oraz poświęcony czas Piootrowi oraz artkowi 2102 . Myślę że jutro będzie paczka to opisze jakość zakupionego towaru , jaka jest wartość KR 8340 w dobrym stanie ?
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

O:KENWOOD KR 8340 VS POLSKI RADMOR 5102/5100 13 Jahre 9 Monate ago #688

  • piootr
  • piootrs Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Beiträge: 1883
  • Dank erhalten: 17
  • Karma: 41
ten kenwood gałeczki ma oryginalne przyciski wygladaja równeiz na oaryginalne - tylko troszke podejrzanie wyglada włacznik power, ale jest zbyt daleko zeby zobaczyc.
a tak to wydaje sie ok.

co do ceny to ciezka sprawa - skoro ostatnio poszedł model 7340 za ponad 900 zł to 8340 w stanie bardzo dobrym w łeni kompletny i sprawny pewnie niewiele ale bedzie drozszy, ale z tym to roznie bywa jak sami pewnie juz zdążyliście zauwazyc na aukcjiach :)


czas spac !!

p.s.
mam nadzieje ze sprzet bedzie sprawny
jak go dostaniesz to dodaj do bazy klasyków na stronie głównej i opisz ładnie - pomlaskamy troszke :)

pozdrawiam serdecznie
vintage audio
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

O:KENWOOD KR 8340 VS POLSKI RADMOR 5102/5100 13 Jahre 9 Monate ago #689

  • artek2102
  • artek2102s Avatar
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Beiträge: 42
  • Karma: 1
dla mnie każdy klasyk jest bezcenny, ale jeżeli o mnie chodzi to za tego nie dałbym tej kwoty....moja cena za ten egzemplarz to około 400zł...max 500.... i myślę że każdy się ze mną zgodzi....

polecam aby każdy zakup przemyśleć, obejrzeć dokładnie zdięcia na zagranicznych forach lub w oryginalnych folderach... wtedy ma się pewność do zewnętrznej kompletności.... a jeżeli chodzi o środek to trzeba poprosić o zdięcia... innego wyjścia nie ma...
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

Ostatnio dodane Katalogi

Popularni użytkownicy

Top Profile Aufrufe
piootr 565
chrzan49 316
Laslo 105
Patrick 100
mareks 99
damian 79
Pumcat 70
elektrospiro 45
Marek-41 41
zbychu 40
Sonix 39
WoleMerce 38
chuck4 32
zaffff 27
marek_c4 27
yellow1 21
ogr30 21
piotr_3miasto 19
DARUTOM 19
Excalibue 15
  • Keine Beiträge vorhanden.