Willkommen, Gast
Benutzername: Passwort: Angemeldet bleiben:

THEMA: Gramofon+wzmacniacz/amplituner+kolumny na początek

O:Gramofon+wzmacniacz/amplitun​er+kolumny na początek 11 Jahre 1 Monat ago #4405

  • Wujbob
  • Wujbobs Avatar
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Beiträge: 46
  • Karma: 0
a z telefunkenem i tą wkładką?? :)
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

O:Gramofon+wzmacniacz/amplitun​er+kolumny na początek 11 Jahre 1 Monat ago #4407

  • WoleMerce
  • WoleMerces Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Beiträge: 138
  • Karma: 0
Ja nie miałem styczności z takimi sprzętami, jedynie z Philipsowymi wkładkami, innych nie sprawdzałem, z niemieckich sprzętów to tylko UNIVERSUM mam i tyle.
WAMAT, nie umie odpowiedzieć na podstawowe pytania, fatalny kontakt.
Coś ala kup i nie przyznawaj się że kupiłeś u nas.
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

O:Gramofon+wzmacniacz/amplitun​er+kolumny na początek 11 Jahre 1 Monat ago #4408

  • Wujbob
  • Wujbobs Avatar
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Beiträge: 46
  • Karma: 0
Ok, będę na nich uważać, a nie znasz kogoś kto posiada telefunkena? może on by powiedział coś na jego temat
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

O:Gramofon+wzmacniacz/amplitun​er+kolumny na początek 11 Jahre 1 Monat ago #4409

  • WoleMerce
  • WoleMerces Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Beiträge: 138
  • Karma: 0
Nie mam pojęcia, jakoś wydaje mi się że mimo wszystko TELEFUNKEN to taki mało popularny producent był, za PRL-u pewnie mało dostępny a później to już wyparły go inne marki ale mogę się mylić.
Trzeba poczekać na piootra, On coś pewnie będzie wiedział. Poszukaj tu w galeriach i napisz do kogoś kto ma.
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

O:Gramofon+wzmacniacz/amplitun​er+kolumny na początek 11 Jahre 1 Monat ago #4410

  • Wujbob
  • Wujbobs Avatar
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Beiträge: 46
  • Karma: 0
Napisali:

Witam
Wkładka raz "ułożona" nie zmienia swoich właściwości, po prostu albo jest sprawna albo nie. W przypadku naszych gramofonów oczywiście sprzedajemy ze sprawnymi wkładkami. Zaś jeśli chodzi o igłę, to w tym modelu jest używana ale w przyzwoitym stanie, nie wymagająca jeszcze wymiany. Do tej wkładki polecane są igły OMB 10, są bez problemu dostępne.
Pozdrawiam
Marcin Wilczura
CYTRIX-AUDIO

Sprawa wygląda sensownie, cenę też przeżyję.. teraz pytanie, kupować czy czekać i szukać jeszcze, pośpiech nie jest wskazany, ale.. :)
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

O:Gramofon+wzmacniacz/amplitun​er+kolumny na początek 11 Jahre 1 Monat ago #4411

  • WoleMerce
  • WoleMerces Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Beiträge: 138
  • Karma: 0
To od razu miej w kieszeni na drugą igłę. Skoro piszą używana ale jeszcze się nadaje to w 65% masz ją do wymiany.
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

O:Gramofon+wzmacniacz/amplitun​er+kolumny na początek 11 Jahre 1 Monat ago #4412

  • chrzan49
  • chrzan49s Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Beiträge: 654
  • Dank erhalten: 21
  • Karma: 10
Telefunken CS 20 to bardzo wysoka półka ale tez skomplikowanyi itrudny w naprawach.
Znacznie lepszy od Philipsów.
Adam poza świetnym wygladem niewiele dobrego reprzezentuje.Miałem 4 sztuki i sprzedane.

Pdobnie Radmor.Gra to tak sobie ale kultowe to ceny wysokie.

Szukaj gramofonu mozliwie bez automatyki.Najlepsze sa najprostsze ale nie plastikowa tandeta.
Nie polecam Duali choc to swietne konstrukcje i żaden kupiony na All nie zagra dobrze bo wymaga fachowego serwisu.One maja sie sprzedać a nie grać.
Pozdrawiam Tomasz
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

O:Gramofon+wzmacniacz/amplitun​er+kolumny na początek 11 Jahre 1 Monat ago #4413

  • WoleMerce
  • WoleMerces Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Beiträge: 138
  • Karma: 0
Dlatego może Philips 212.
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

O:Gramofon+wzmacniacz/amplitun​er+kolumny na początek 11 Jahre 1 Monat ago #4416

  • piootr
  • piootrs Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Beiträge: 1883
  • Dank erhalten: 17
  • Karma: 41
ten telefunken to kawał maszyny - może tak nie wygląda ale ma dwa motory i widac ze ten sprzedawany ma oryginalna wkładke - zrestą zobacz jak cenią za te gramofony, ale faktycznie jest skomplikowany jakby okazało sie ze zepsuty to nie będzie prosto naprawić, chociaż nie żeby nie było niemożliwe naprawienie - musiałby trafic np do Tomka ;),
ale wracając do tematu to gramofon ma oryginalna wkładke - bardzo dobra wkladka, wiec nie byłoby co szukać - powiem Ci ze to już naprawdę wysoka półka, ja bym sie zdecydował - ale decyzja nalezy do Ciebie,

do tego dedykowany wzmacniacz TA-750 i tuner TT-750 i sprzet taki ze długo nie musisz nic szukac, własnie na allegro jest licytowany komplet, wzmacniacz i tuner o którym pisze tylko koloru czarnego, moim zdaniem to chyba najlpsze co wypełzło z tej "stajni" Telefunkena, mam cały komplet (niedługo opis i zdjęcia zamieszczę swojej kolekcji), i jeszcze nie wiadomo za ile pójdzie,
tylko czy nie bedzie Ci przeszkadzało ze wzmacniacz i tuner ciemne a gramofon srebrny - sa to dedykowane dla siebie komponenty,

tylko czy nie bedzie Ci przeszkadzało ze wzmacniacz i tuner ciemnego koloru a gramofon srebrny, nie ma co liczyc na srebrne bo znacznie droższe i rzadsze,
vintage audio
Letzte Änderung: 11 Jahre 1 Monat ago von piootr.
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

O:Gramofon+wzmacniacz/amplitun​er+kolumny na początek 11 Jahre 1 Monat ago #4417

  • Laslo
  • Laslos Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Beiträge: 845
  • Dank erhalten: 32
  • Karma: 10
piootr napisał:

do tego dedykowany wzmacniacz TA-750 i tuner TT-750 ..

Ciekawe na ile jest minimalna - na razie prowadzę ;)
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

Ostatnio dodane Katalogi

Popularni użytkownicy

Top Profile Aufrufe
piootr 565
chrzan49 316
Laslo 105
Patrick 100
mareks 99
damian 79
Pumcat 70
elektrospiro 45
Marek-41 41
zbychu 40
Sonix 39
WoleMerce 38
chuck4 32
zaffff 27
marek_c4 27
yellow1 21
ogr30 21
piotr_3miasto 19
DARUTOM 19
Excalibue 15
  • Keine Beiträge vorhanden.