Добро пожаловать, Гость
Логин: Пароль: Запомнить меня

ТЕМА: Wzmacniacz stereo ok. 3000 zł. NOWY. Bez DAC.

Wzmacniacz stereo ok. 3000 zł. NOWY. Bez DAC. 3 года 3 мес. ago #8663

  • pajtON
  • pajtON аватар
  • Offline
  • Nowicjusz
  • Сообщений: 1
  • Репутация: 0
Witam forum!
Szukam wzmacniacza stereo za ok. 3000 zł. Tylko NOWY. Raczej bez DAC.
Który wydaje się najciekawszą ofertą? Szukam wzmacniacza bez efekciarstwa, takiego który z odpowiednimi kolumnami da czysty przekaz, naturalne brzmienie, bez koloryzowania. Mam nadzieję, że wiecie co mam na myśli. Chodzi o wzmacniacz półprzewodnikowy, a nie "lampę".

Będzie zasilał monitory (kolumny podstawkowe) - jeszcze nie wiem jakie. Metraż kilkanaście m.kw.
Rodzaj muzyki: od chilloutu, przez jazz i muzykę instrumentalną po POP.
Wybór jest ogromny: CYRUS ONE, CAMBRIDGE CXA60, Pioneer A-50DA, Rotel A11 Tribute, Rotel A12, Denon DRA-800H, Yamaha A-S701, Audiolab 6000A, Advance Acoustic z DAC X-i75 i sporo innych, które mogłem pominąć bo albo ich nie znam, albo nie pamiętam modelu :)

Co wydaje się najbardziej optymalne, najciekawsze z nich i spełni najlepiej moje oczekiwania?
Dzięki!
pajtON
Администратор запретил публиковать записи гостям.

Wzmacniacz stereo ok. 3000 zł. NOWY. Bez DAC. 3 года 2 мес. ago #8674

  • chrzan49
  • chrzan49 аватар
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Сообщений: 654
  • Спасибо получено: 21
  • Репутация: 10
Witaj.Trafiłes na forum ludzi miłujących inaczej czyli sprzet z Golden Era lata 70-80 ubiegłego wieku.Osobiście wole te stare dobre konstrukcje bo graja lepiej .
Podzrawiam Tomasz
Администратор запретил публиковать записи гостям.

Wzmacniacz stereo ok. 3000 zł. NOWY. Bez DAC. 2 года 1 мес. ago #8921

  • DARUTOM
  • DARUTOM аватар
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Сообщений: 80
  • Репутация: 0
Proponuje Tobie Nad C-368 gwarantuje brak podbarwień, niesamowity przekaz dolnego zakresu z jego kontrolą. te stare vintage nie są w stanie się zbliżyć do tego przekazu,selektywność i cisza. Co innego zbierać stary sprzęt i cieszyć oko a co innego wysterować kolumny i wkroczyć do hi-endu. Jak masz kase to szukaj modeli C-388 albo Lyngdorfa. Zobaczysz co potrafią cyfrówki. Tak naprawdę kolumny rozpoznasz dopiero jak podłączysz liniowy wzmacniacz który od siebie nic nie wnosi. Koledzy tu mają odwieczny problem z dopasowaniem sprzetu czego nigdy nie osiągną. Producenci wzmacniaczy zawsze coś od siebie "poprawiali" z barwą więc nie ma punktu odniesienia.Kupisz stary niemiecki wzmak który z reguły nie ma średnicy i zaczyna się cudowanie z doborem kolumn które mając 40 lat lub więcej mają rozstrojone zwrotnice i często resory które straciły swoje właściwości dlatego nie grają tak jak zostały zaprojektowane. Oczywiście z reguły każdy udaje że wszystko działa bo nikomu nie chce się zainwestować w regeneracje więc rozpoczyna się propaganda co tam do czego podłączyć itd. Nad ma wbudowany przetwornik amerykański i gra też po amerykańsku co czyni go lepszym od modeli z Europy pracujących w klasie AB. Z końcówek wychodzi nawet ponad 50 Amper co da Ci możliwość lepszego wysterowania kolumn ,nie ma takiego bagna jak z lamp. Bas jest kontrolowany i selektywny a schodzi do samego dołu. Jako że to klasa D pobór prądy tylko ok 100 wat bo sprawność tych wzmacniaczy to ponad 80%. Oglądanie starych sprzętów wzbudza sentyment i nostalgie ale jak masz wymagania odsłuchowe to zapomnij....
Последнее редактирование: 2 года 1 мес. ago от DARUTOM.
Администратор запретил публиковать записи гостям.

Ostatnio dodane Katalogi

Ostatnio dodane posty na FORUM

Popularni użytkownicy

Попул?рные профили Про?мотров
piootr 565
chrzan49 316
Laslo 105
Patrick 100
mareks 99
damian 79
Pumcat 70
elektrospiro 45
Marek-41 41
zbychu 40
Sonix 39
WoleMerce 38
chuck4 32
zaffff 27
marek_c4 27
yellow1 21
ogr30 21
piotr_3miasto 19
DARUTOM 19
Excalibue 15
  • Нет сообщений для показа