Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Kolumny do wzmacniacza

Kolumny do wzmacniacza 7 lata 9 miesiąc ago #6757

  • marosmaro
  • marosmaro Avatar
  • Offline
  • Raczkuje
  • Posty: 35
  • Oklaski: 0
Witam. Jest pytanko o pomoc czy warto??? Potrzebuję niewielkie kolumny do wzmacniacza Dual cv 1700. Mam altusy 300 ale teraz chcę kupić coś małego na tył drugi zestaw. Mam ograniczoną ilość miejsca max szerokość 27 cm głębokość i wysokość już nie grają takiej roli ale chciał bym żeby nie były wielkie. I tu pytanko czy te kolumny będą pasowały do wzmacniacza. allegro.pl/bose-301-u-s-a-8-ohm-i6271241331.html#thumb/7. Ewentualnie co innego możecie zaproponować w fajnej cenie do 400zł. Ostatnio był temat kolumny do 300zł i tam kolega "Piotr" zaproponował Kendo BX 33 zaraz zabrałem się za szukanie i gość który je aktualnie wystawiał na sprzedajemy powiedział że nie aktualne. Bardzo mi podeszły wizualnie ale nie znalazłem nigdzie ich wymiarów. To dosyć rzadkie kolumny bo mało o nich napisane.
I drugie pytanko o mikrofon do cv 1700. Ostatnio pisałem na wcześniejszym temacie ale na razie nic konkretnego nie dostałem w odpowiedzi.Parametry jakie są w instrukcji wzmacniacza: 0,3 mV an 4,7 kOhm. Chciałbym go kupić do 100zł tylko jaki będzie współpracował z tym wzmacniaczem???
Bardzo dziękuję za wszystkie podpowiedzi.
Pozdrawiam Marek
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Kolumny do wzmacniacza 7 lata 9 miesiąc ago #6760

  • piootr
  • piootr Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Posty: 1883
  • Otrzymane podziękowania: 17
  • Oklaski: 41
Witaj Mareczku ;),
a może jednak te PN SOUND BR2/60, tylko impedancje musiałbyś sobie sprawdzić, ale z tego co pamiętam to dual ma przy dwóch parach kolumn impedancje 8 ohm a altusy 300 maja własnie 8 ohm i te BR2/60 także i 27 cm max... co prawda tego modelu osobiscie nie miałem ale jak juz pisałem wszem i wobec mam najwyższy model i to sa genialne kolumny niemieckiej manufaktury a widze ze głosnik wysokotonowy jest taki jak w moich kolumnach i do tego dobre niska cena ... jeżeli to by zależało ode mnie to bym celował w te kolumny właśnie ... moze wygląd nie powala - no ale coś za coś :)
vintage audio
Ostatnio zmieniany: 7 lata 9 miesiąc ago przez piootr.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Kolumny do wzmacniacza 7 lata 9 miesiąc ago #6763

  • marosmaro
  • marosmaro Avatar
  • Offline
  • Raczkuje
  • Posty: 35
  • Oklaski: 0
Cześć Piotruś. Bardzo dziękuję za podpowiedź ale między czasie kupiłem małe kolumny. Na razie nie miałem czasu podpiąć u siebie i zobaczyć jak się zachowują w moim pomieszczeniu. Dopiero je przywiozłem z Olkusza. Jak znajdę chwilę żeby przetestować to zadzwonie i powiem czy nie popełniłem błędu.
Pozdrowionka.
Ostatnio zmieniany: 7 lata 9 miesiąc ago przez marosmaro.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Kolumny do wzmacniacza 7 lata 9 miesiąc ago #6764

  • Laslo
  • Laslo Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Posty: 845
  • Otrzymane podziękowania: 32
  • Oklaski: 10
Pochwal się proszę co nabyłeś :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Kolumny do wzmacniacza 7 lata 8 miesiąc ago #6784

  • marosmaro
  • marosmaro Avatar
  • Offline
  • Raczkuje
  • Posty: 35
  • Oklaski: 0
Witaj

Witam Cię Laslo. Przepraszam że się nie odzywałem tak długo ale nie miałem za wiele czasu. Co do modelu kolumn to nic szczególnego kupiłem je bo wyglądały jak nowe i były tanie. To Grundig 5500. Pozdrawiam.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Kolumny do wzmacniacza 7 lata 8 miesiąc ago #6785

  • marosmaro
  • marosmaro Avatar
  • Offline
  • Raczkuje
  • Posty: 35
  • Oklaski: 0
:( Szkoda że nikt nie może podpowiedzieć w kwestii mikrofonu ??? :(
Ostatnio zmieniany: 7 lata 8 miesiąc ago przez marosmaro.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ostatnio dodane Katalogi

Popularni użytkownicy

Najpopularniejsze Profile Odsłon
piootr 565
chrzan49 316
Laslo 105
Patrick 100
mareks 99
damian 79
Pumcat 70
elektrospiro 45
Marek-41 41
zbychu 40
Sonix 39
WoleMerce 38
chuck4 32
zaffff 27
marek_c4 27
yellow1 21
ogr30 21
piotr_3miasto 19
DARUTOM 19
Excalibue 15
  • Brak postów do publikacji.