Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: Czy stosować daca audio ?

Czy stosować daca audio ? 5 years 11 months ago #7935

  • grzegorz44
  • grzegorz44's Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Posts: 111
  • Karma: 0
Witam ponownie. Nie będę zakładał nowego tematu, więc spytam w starym..Zresztą to się trochę wiąże.
W związku z tym, że udało mi się sprzedać mojego dacka, chciałem zakupić coś innego. Ale naszło mnie na daca, razem z radiem internetowym. Gdzieś polecano Cambridge Audio Stream Magic 6
Czy to dobry wybór ?
Grzegorz
The administrator has disabled public write access.

Czy stosować daca audio ? 5 years 11 months ago #7936

  • DARUTOM
  • DARUTOM's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posts: 80
  • Karma: 0
Musisz sobie odpowiedzieć czy szukasz jakości czy zabawek. Jeżeli to pierwsze to myryad z 20 hegel 11 i 12 dac block. Podstawa to urządzenia z wbudowanym zasilaczem transformatorowym. Wynalazki z zewnętrznym impulsowym od razu skreśl bo one zakłucają przetwarzanie. Na poważnych forach audio probel zasilania jest szeroko omawianý. Radyjko internetowe to kup sobie byle chodzilo i miało wyjście cyfrowe na uczciwego daca.
The administrator has disabled public write access.

Czy stosować daca audio ? 5 years 11 months ago #7939

  • grzegorz44
  • grzegorz44's Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Posts: 111
  • Karma: 0
Daca blocka już nie chcę. Miałem spore problemy z jego połączeniem się z komputerem.( parę wątków wyżej). Chociaż zaniosłem do kumpla i u niego działał. Nie wiem do dzisiaj o co chodziło. Ale już nie ważne.
Może faktycznie jakiegoś fajnego daca, a radyjko byle podało sygnał? Muszę to przemyśleć...
Grzegorz
The administrator has disabled public write access.

Czy stosować daca audio ? 5 years 11 months ago #7940

  • DARUTOM
  • DARUTOM's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posts: 80
  • Karma: 0
Najlepszy pomysł to używany notebook za ok 200 zł do niego faj dysk 1 tera i tam możesz sobie trzymać płytoteke we flac. Podłącz go do dobrego daca a jak będzie miał wyjscie hdmi to jeazcze filmy poda na ekran Wiadomo że radio internetowe masz automatycznie
The administrator has disabled public write access.

Czy stosować daca audio ? 5 years 10 months ago #7944

  • grzegorz44
  • grzegorz44's Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Posts: 111
  • Karma: 0
No tak. Jest to faktycznie ciekawe rozwiązanie...
Grzegorz
The administrator has disabled public write access.
  • No posts to display.